سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398 - 4:5
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

بيدخون صاحب امام جماعت شد

جلسة معارفة روحاني مستقر روستاي بيدخون عسلويه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي ادارة كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، ادارة تبليغات اسلامي شهرستان كنگان در روز 22 ارديبهشت مصادف با ولادت حضرت زينب (س) جلسة معارفة روحاني مستقر روستاي بيدخون عسلويه را برگزار كردند. در اين جلسه كه با حضور امام جمعة عسلويه و مسئولين محلي و مردم روستاي بيدخون تشكيل گرديد در ابتدا حجت الاسلام اسماعيلي نيا امام جمعة عسلويه ضمن عرض خير مقدم در رابطه با اهميت حضور روحاني مستقر در روستا سخنراني ايراد نمودند سپس حجت الاسلام حميدي نژاد به ايراد سخن پرداختند و ضمن بيان نكاتي در مورد تبليغات و نقش مهم آن در جهان امروز گفتند: هنوز هم با اين همه تغيير در شيوة تبليغات و به روز شده آن، تبليغ چهره به چهره حرف اول را مي زند و تبليغات سنتي كه توسط روحانيون اجرا مي شود از بهترين شيوة تبليغ براي رساندن پيام دين به مردم مي باشد. سپس حجت الاسلام حميدي نژاد، شيخ مصطفي بدري كه از روحانيون جوان و پرتلاش مي باشند را به عنوان روحاني مستقر روستاي بيدخون معرفي نمودند.

در پايان بدري ضمن اعلام آمادگي براي خدمت به مردم اظهار اميدواري كردند كه بتوانند براي جذب جوانان، تحول فرهنگي مهمي را در روستا ايجاد نمايند.

لازم به ذكر است براي اسكان روحاني مستقر در اين روستا يك باب خانة مسكوني به قيمت سيصد ميليون ريال توسط ادارةْ تبليغات خريداري شده است.

چهارشنبه 25 ارديبهشت 1387 - 15:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری