دوشنبه 18 فروردين 1399 - 22:12
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست سرپرستان هيأت مذهبي خواهران سنقر و کليائي

به مناسبت فرا رسيدن ايام فاطميه ، جلسه اي با حضور مسئولين هيأت مذهبي خواهران ، به منظور هماهنگي مراسم در اين ايام ، در محل اداره تبليغات اسلامي سنقروکليائي تشکيل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه ، در اين جلسه سيد ابراهيم امامي کارشناس امور فرهنگي و تشکلهاي ديني شهرستان سنقر وکليائي پيرامون گراميداشت ايام فاطميه مطالبي را بيان کرده و گفت: پيامبر اعظم (ص) فرمودند: به يقين خداوند با خشم فاطمه به خشم مي آيد و با خشنودي او خشنود مي شود .

وي سپس به لزوم انسجام بخشيدن به برنامه هاي عزاداري در اين ايام اشاره کرده و افزود: هيأ تي که قصد برگزاري مراسم در اين ايام را دارند با هماهنگي قبلي از تمامي هيأت ديگر نيز دعوت بعمل آورند تا مراسم با شکوه تري برگزار گردد.

امامي در ادامه سخنان خود افزود: هيأت مذهبي خواهران ضمن برگزاري مراسم مرثيه خواني و عزاداري بايد از وجود اساتيد خواهراز حوزه علميه نيز استفاده کنند تا ضمن برخورداري از اجر عزاداري از معارف غني سخنان گهربار و زندگي حضرت زهرا(س) نيز بهره‌مند گردند.

وي همچنين از حاضرين خواست بعد از برگزاري هر مراسم ، گزارش آن را به اين اداره تحويل دهند تا در سايت تبيان به نام خود آن هيأت درج گردد.

چهارشنبه 25 ارديبهشت 1387 - 8:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری