شنبه 25 مرداد 1399 - 2:41
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

با هدف اجراي طرح نهضت قرآن آموزي

گردهمايي مربيان قرآن شهرستان اردکان برگزار شد

اولين جلسه هماهنگي اجراي طرح نهضت قرآن آموزي در سال جاري در محل اداره تبليغات اسلامي اردکان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، در اين جلسه که باهدف هماهنگي بيشتر در زمينه برگزاري طرح نهضت قرآن آموزي و با حضور مربيان و متوليان اجراي اين طرح برگزار شد ، مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي شهرستان اردکان با ارائه کليات اجرايي اين طرح از برگزاري يکصد کلاس آموزش قرآن در قالب طرح نهضت قرآن آموزي درسال جاري در اين شهرستان خبرداد و اظهار اميدواري کرد که کيفيت آموزش در اين کلاسها نيز به نحو مطلوبي ارتقاء يابد .

شعبانعلي قانعي در ادامه به برگزاري کلاسهاي طرح اوقات فراغت و هسته هاي فرهنگي جوان در فصل تابستان اشاره کرد و گفت : برپايي هسته هاي فرهنگي جوان به منظور تقويت روحيه دينداري و انس جوانان به معنويت از سوي سازمان تبليغات اسلامي ، از جمله برنامه هاي مؤثر فرهنگي و تبليغي است .

وي با اشاره به اينکه تعداد 75 نفر از فعالان هسته هاي فرهنگي جوان شهرستان اردکان براي شرکت در همايش استاني به يزد اعزام شده اند افزود : دراين مراسم حجه الاسلام والمسلمين راستگو آموزشهاي لازم در زمينه دين داري و تربيت اسلامي را به حاضران ارائه نمود .

مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي شهرستان اردکان در پايان يادآورشد در تابستان امسال نيز هسته هاي فرهنگي جوان در مساجد و مراکز ديني اين شهرستان برپا مي شود .

يكشنبه 22 ارديبهشت 1387 - 12:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری