جمعه 2 اسفند 1398 - 22:57
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول فرهنگي تبليغات اسلامي بانه با مدير موسسه پيام راستي

مسئول فرهنگي تبليغات اسلامي بانه در راستاي اجراي بخشنامه هاي استاني در رابطه با اعطاي مدرک تخصصي به حافظان قرآن کريم با مدير موسسه پيام راستي در اين شهرستان ديدار کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کردستان: در اين ديدار که 12 ارديبهشت ماه بعد از نماز عصر صورت گرفت رستمي در جهت ثبت نام و شرکت دادن افراد واجد شرايط در خصوص دريافت مدرک بحث و توضيحات کافي را بيان کرد .

وي افزود: اين اداره در صدد است در سال جاري در راه اعطاي مدرک تخصصي براي واجدين شرايط و استفاده از دوره هاي برگزاري در اين راه فعاليت کند .

وي همچنين تصريح کرد: با اعطاي مدرک تخصصي به واجدين شرايط از سوي اداره کل تبليغات اسلامي استان مي توان در جهت پيشرفت بيش از پيش شرکت کنندگان در کلاسها اميدواربود .

در ادامه مدير موسسه قرآني پيام راستي ضمن تشکر از حضور مسئول فرهنگي تبليغات اسلامي در اين کانون اظهار داشت: اين کانون نيز در اين رابطه با اداره تبليغات اسلامي همکاري هاي لازم را انجام خواهد داد و در جهت اطلاع رساني به واجدين شرايط دراين راستا تلاش و همکاري خواهد کرد .

قادري افزود: کار تبليغات اسلامي کاري فرهنگي و قرآني است و تلاش کردن در راه آشنايي بيشتر با برنامه هاي اين اداره کاري بس بزرگ و مهم است .

شنبه 14 ارديبهشت 1387 - 15:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری