دوشنبه 25 شهريور 1398 - 15:10
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت تبليغات اسلامي

برگزاري گفتمان ديني کارگاهي در بوانات فارس

به همت اداره تبليغات اسلامي گفتمان ديني کارگاهي در دبيرستان علم و ادب در بخش سرچهان بوانات فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، حجت الاسلام حسين ملک مکان امام جمعه شهرستان بوانات فارس روز گذشته در جلسه گفتمان ديني کارگاهي با موضوع عفاف و حجاب جمع دانش آموزان دختر دبيرستان علم و ادب در بخش سرچهان بوانات فارس طي سخنان پيرامون مسئله حجاب و عفاف گفت: حجاب نه فقط براي زنان است بلکه براي مردان هم دلالت دارد و لي به دليل جنس زن و ظرافتهايي كه زن دارد بيشتر براي زنان به اين موضوع اهميت مي دهند.

وي با بيان اينکه حجاب براي زن يک مصونيت است افزود: حجاب براي زنان مي تواند آنها را از آفات و ناهنجاريهاي اجتماعي و آزار و اذيت مردان و سوء استفاده هاي رواني و جنسي نجات دهد.

حجت الاسلام ملک مکان اظهارداشت: شما دانش آموزان مي توانيد در اين سن با الگو برداري از زنان با حجاب و عفاف به ويژه مربيان خود که در محيط کار و جامعه به اين موضوع يعني رعايت حجاب و عفاف ارزش قائل هستند به وجود خود تعالي بخشيده و آينده خود را که داشتن خانواده اي سالم و پاک مي باشد تضمين کنيد.

دانش آموزان شرکت کننده در اين گفتمان سوالات متعددي در خصوص مسئله حجاب و عفاف، روابط بين دختر و پسر و چگونگي اين ارتباط و همچنين مسائل مربوط به ازدواج و خواستگاري مطرح کردند که به تمامي آنها پاسخ لازم داده شد.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1387 - 15:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری