شنبه 16 فروردين 1399 - 1:33
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان انجام شد :

مديران هيئات مذهبي شهرستان دامغان گردهم آمدند

مسوول تشكلهاي ديني اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان از گردهمايي مديران هيئت هاي مذهبي اين شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان : علي قاضي پور با اعلام اين خبر افزود : جهت برنامه ريزي و ايجاد انسجام بيشتر در برنامه هاي هيئات مذهبي در سال نوآوري و شكوفايي اقدام به گردهمايي مسئولين هيئات مذهبي سطح شهرستان شد .

حجت الاسلام حسن رستميان مسوول آموزش حوزه علميه دامغان در اين جلسه گفت : قرآن بهترين هدايت هاست و برترين ذكر است و با تلاوت آن سعه صدر در انسان به وجود مي آيد .

ايشان قرآن را مهمترين کتاب و بهترين برنامه زندگي دانست و افزود آن چه براي هدايت ما لازم است و راه هاي بهشت و سعادت ابدي و راههاي شقاوت و بدبيني را به ما نشان مي دهد قرآن است از اين رو بهترين و مهمترين برنامه هاي زندگي است .

حجت الاسلام غلامرضا زاهدي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان در اين گردهمايي گفت : در سال نوآوري و شکوفايي مسئولان هيئتهاي مذهبي فعاليتهاي خود را محدود به برگزاري مراسم نکنند .

وي افزود: يادگيري احکام اسلامي، سيره و روش ائمه معصومين (ع) براي اعضاي يک هيئت از هر گونه عزاداري مهمتر و ارزشمند تر است .

بنا بر اين گزارش ، در پايان اين مراسم هر کدام از مسئولان هيئات مذهبي شهرستان به طرح مسائل ، ديدگاهها و نظرات خود درباره برنامه ها و مناسبتهاي سه ماهه اول سال جاري پرداختند .

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1387 - 14:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری