سه‌شنبه 29 مرداد 1398 - 2:54
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس ادراه تبليغات اسلامي قائمشهر:

قرآن برترين گزينه در راستاي کمال مطلوب است.

حجت الا سلام ذاکري خطير گفت: اگر امروز اهل بيت پيامبر که جانشينان رسول اعظم(ص) محسوب مي شوند مظلوم واقع شده‌اند دليلش آن است که قرآن به مفهوم واقعي تفسير و تبيين نشده است. چنانچه قرآن کريم به مفهوم واقعي تفسير مي شد برترين گزينه در راستاي کمال مطلوب بود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران: حجت الا سلام ذاکري خطير رئيس اين اداره روز 7 ارديبهشت 87 در جمع مربيان مرکز قرآني ام ابيهاي قائمشهر گفت: قرآن برترين گزينه در راستاي کمال مطلوب انسان طراحي شده است.

وي با بيان اينکه رسول اعظم همين قرآن را در کنار اهل بيت قرار داد، افزود: پيامبر دو چيز گرانبها را در ميان ما قرار داد که اگر با آن باشيم هرگز گمراه نخواهيم شد و آن دو يکي قرآن و ديگري اهل بيت (ع) هستند و اين دو، تا قيامت از هم جدا نخواهند شد.

ذاکري خطير با اشاره به اينکه قرآن و اهل بيت از ديدگاه رسول اعظم(ص)هرگز از هم جدا نمي شوند تصريح کرد: چنانچه اين دو از هم جدا گردند، هرگز آن اثرات مطلوب را ندارند وي با تأکيد بر اينکه تمام مصائب جامعه مسلمان و غير مسلمان اين است که از منبع وحي جدا شدند گفت: قرآن در کنار اهل بيت برترين گزينه در راستاي رسيدن به کمال مطلوب است.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1387 - 13:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری