جمعه 29 شهريور 1398 - 11:57
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشکيل کميسيون صدور مجوز هيئات مذهبي

کميته صدور مجوز هيئات مذهبي با محوريت اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان و با حضور نمايندگان اداره اطلاعات، نيروي انتظامي، شوراي هيئات مذهبي و ساير اعضاء در محل سازمان تشکيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان: نخستين جلسه کميسيون صدور مجوز هيئات مذهبي استان اصفهان، با حضور کليه اعضاء در دفتر مدير کل تبليغات اسلامي استان اصفهان برگزار شد.

در اين جلسه حجه الاسلام بهشتي نژاد مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي به اعضاي کميسيون، اهميت فعاليتهاي هيئات مذهبي وتاثير آن را در جامعه تبيين نموده و از نيروي انتظامي، شوراي هيئات مذهبي و همکاري چندين ساله شان تقدير نمود. سپس ساير اعضاء نظرات خود را نسبت به تشکيل کميسيون بيان نمودند.

شايان ذکر است اين کميسيون اولا به منظور شناسايي، نظارت و ارزيابي و طبقه بندي هيئات مذهبي و ثانياً به منظور جلوگيري از عوارض و تبعات ناشي از ضعف يا سوء استفاده و ثالثاً مديريت محافل ديني و تلاش در جهت حل مسائل و مشکلات هيئات مذهبي تشکيل شده است.

همچنين اين کميسيون موظف به ساماندهي و تشکيل شبکه گسترده از نيروهاي مومن و متعهد و معتقد به اسلام، آرمانهاي امام و مقام معظم رهبري مي باشد.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1387 - 9:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری