جمعه 29 شهريور 1398 - 12:51
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد مسئول دارالقرآن اداره کل تبليغات اسلامي از جلسه قرآني وليعصر (عج)

مسئول دارالقرآن اداره کل تبليغات اسلامي استان اردبيل به همراه رئيس هيئت مديره اتحاديه موسسات و مراکز قرآني مردمي از کلاس روانخواني قرآن کريم که توسط مرکز قرآني مردمي وليعصر (عج) بر گزار مي شود بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اردبيل ، حجت الاسلام صابر با بيان اينکه قرآن کريم آخرين کتاب الهي است که بهترين راهها را براي دستيابي به سعادت واقعي انسان فرا روي او قرار مي دهد، گفت: جامعه بشري همواره نيازمند بهر ه گيري از تعاليم قرآن و طلب هدايت از آن است .

وي اضافه كرد:براي دريافت پيام الهي و آشنا شدن با سخن خداوند بايد آيات قرآن را بشنويم يا بخوانيم و اين شنيدن يا خواندن نيز به طور طبيعي بايد همراه با درک و فهم باشد.

وي افزود: آنچه که از يک قرائت معمولي انتظار مي رود ، قطعاً قرائتي همراه با درک و فهم است از اين رو توصيه من به نوجوانان وجوانان عزيز اين است که در کنار قرائت و آموزش روانخواني و فصيح خواني در زمينه درک مفاهيم و معاني عميق اين کتاب حيات بخش اهتمام ورزند.

در ادامه چند نفر از متعلمين مشکلات و در خواستهاي خود را مطرح کردند و حجت الاسلام صابر هم در خصوص برگزاري اردو براي متعلمين اين کلاس را قول مساعد داد.

در پايان ضمن اهداء گواهينامه پايان دوره به متعلمين با اعطاء جوايزي از آنان تجليل شد.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1387 - 9:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری