شنبه 21 تير 1399 - 23:9
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار :

اجراى حقايق اخلاقى نسبت به يكديگر، فضائى از صفا و صميميت را بوجود مى آورد

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار گفت : اجراى حقايق اخلاقى نسبت به يكديگر، فضائى از صفا و صميميت را بوجود مى آورد و زندگى را در تمام شئون، بر زن و شوهر از عسل شيرين تر مى كند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان : حجت الاسلام ولي الله مصائبي در جمع پرسنل نيروي انتظامي اين شهر گفت : هر انسان عادي به شش عامل رواني نياز ضروري دارد : 1 . محبت 2 . امنيت 3 . قدر شناسي 4 . خلاقيت 5 . تنوع و پرهيز از يكنواختي 6 . رضايت از خويشتن .

وي در ادامه با اشاره به اينكه مهرباني و عشق اساس همه خوبيهاست ، تصريح كرد : اصل محبت و علاقه و عشق را، حضرت حق در قلب زن و شوهر نسبت به يكديگر قرار داد، و آن را از نشانه هاى وجود خود دانست، و اين حقيقت نمايشگر عظمت و بزرگى مسئله محبت زن و مرد، بخصوص عشق و علاقه مرد به زن است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار اظهار داشت : تبديل محبّت و عشق و علاقه به كينه ، نفرت ، بغض و دشمنى در صورتى كه ملاك عقلى و شرعى در كار نباشد ، تبديل نعمت حق به ناسپاسى است، و حفظ محبت و اعمال و سرايت دادن آن به يكديگر سبب خوشحالى در دنيا و آخرت است.

مصائبي در ادامه با اشاره به سخن اميرالمؤمنين (عليه السلام) كه فرموده اند : برترين مردم از نظر احسان و نيكى ، كسى است كه به دوستى و محبت نسبت به طرف خود پيشى گيرد ، افزود : انسان دستور دارد به همه كسانى كه مستحق عشق و دوستى و محبت وعلاقه اند محبت داشته باشد چه رسد به نزديك ترين افراد خودش كه همسر و فرزندان او هستند .

يكشنبه 8 ارديبهشت 1387 - 15:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری