جمعه 15 فروردين 1399 - 12:44
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

کانون مذهبي فرهنگي روستاي برخوردار شهرستان دلفان شروع بکار کرد

با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي ،روحاني مستقر و مردم روستاي برخوردار کانون مذهبي فرهنگي روستاي برخوردار شهرستان دلفان شروع بکار کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان لرستان : حجت الاسلام غلامي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دلفان گفت : از جمله برکات انقلاب اسلامي حضور روحانيت در مناطق محروم است با حضور در محافل مذهبي جامعه اصلاح مي شود هدف اصلي انقلاب احياء ارزشهاي ديني است و ما وظيفه داريم از انقلاب و دستاوردهاي آن حراست کنيم اگر ذره اي پيرامون روند امورات ديني و مذهبي و انقلاب فکر کنيم خواهيم فهميد چه کساني براي ترويج دين و برنامه هاي دين هزينه شده اند امسال که از طرف مقام معظم رهبري بعنوان سال نوآوري و شکوفايي نامگذاري شده ما هم وظيفه داريم در منطقه خودمان و در حد وسع و توان خود ابتکار و شکوفايي را مد نظر داشته باشيم .

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دلفان در ادامه افزود : عضويت در کانون مذهبي فرهنگي يک ارزش است و اعضا بايد قدر آن را بدانند و ديگران را نيز تشويق کنند که هم جوانان و نوجوانان از اين فرصت بدست آمده استفاده کنند .

حجت الاسلام محمد نادر غلامي روحاني مستقر روستاي برخوردار ضمن گزارشي از وضعيت حوزه تبليغي خود گفت : جوانان اين منطقه تشنه ي امورات فرهنگي هستند و در حال حاضر هر هفته جلسه ي قرآن و ادعيه براي جوانان برگزار مي شود .

شنبه 7 ارديبهشت 1387 - 15:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری