سه‌شنبه 30 مهر 1398 - 13:13
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

طي توافق با سازمان مسکن و شهرسازي هرمزگان

بيش از6000 متر مربع زمين براي احداث دبيرستان دخترانه صدرا در اختيار اداره کل تبليغات قرار گرفت

با پيگيري هاي به عمل آمده از ابتداي سال 86 طي توافق با سازمان مسکن و شهرسازي هرمزگان 6786متر مربع از اراضي شهر بندرعباس جهت احداث دبيرستان دخترانه علوم و معارف اسلامي صدرا در اختيار اداره کل تبليغات اسلامي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان ؛ عبدالله حيدري کارشناس دفتر حقوقي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي از توافق سازمان مسکن و شهرسازي هرمزگان و سازمان آموزش و پرورش و اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان جهت احداث دبيرستان دخترانه علوم و معارف اسلامي خبر داد و افزود: احداث فضاي آموزشي در وهله اول نيازمند مجوز سازمان آموزش و پرورش است که الحمدلله حمايت و همکاري خوبي از مسئولين اين سازمان به عمل آمد که جا دارد از مديران محترم سازمان آموزش و پرورش تشکر نمايم.

حيدري افزود: جهت احداث اين دبيرستان با همکاري رئيس سازمان مسکن و شهرسازي استان در بهترين نقطه شهر بندرعباس 6786متر مربع زمين در اختيار اين اداره کل قرار گرفت و بزودي عمليات اجرايي آن با انتخاب پيمانکار مناسب آغاز مي گردد.

کارشناس حقوقي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان بيان کرد: اميدواريم با تخصيص به موقع اعتبارات بتوانيم با احداث اين پروژه عظيم گامي موثر در پيشبرد اهداف آموزشي ـ ديني استان برداريم.

شنبه 7 ارديبهشت 1387 - 10:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری