يكشنبه 28 مهر 1398 - 15:49
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

معاون امور فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان:

ما در قبال مردم و نظام مسئول هستيم

معاون امور فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان در جلسه صبحگاه با کارکنان اين اداره گفت: ما در قبال مردم و نظام مسئول هستيم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان : حجت الاسلام انصاري راد معاون امور فرهنگي و تبليغ در اين جلسه گفت: ما بايد نقاط قوت و ضعف خود را بررسي نمائيم تا بتوانيم به نتايج مطلوبي دسترسي پيدا کنيم .

وي گفت: بدون شک در جهان آخرت از ما مي پرسند به مردم و جامعه چه خدمتي کرده ايد.

حجت الاسلام انصاري راد گفت: در حوزه کاري بايد برنامه هاي قبلي خودمان را از جهات مختلف بررسي نمائيم و با کنکاش و بررسي کارشناسانه و استفاده از نظرات و تجربيات ديگران با شناسايي نقاط ضعف و قوت فعاليت هاي فرهنگي سازمان ؛ با ارائه برنامه اي مدون و جامع نسبت به فعاليت سازمان در طي ساليان آينده با يک پيش بيني کارشناسانه قبلي اقدام لازم به عمل آوريم.

وي بيان داشت: متاسفانه علي رغم شعار بومي گرايي و توجه به قابليت هاي مناطق متاسفانه هنوز برنامه هاي فرهنگي سازمان توسط کارشناسان مرکز طراحي و به تمامي استان ها ابلاغ مي شود و اين نوع نگرش قطعاً بازخورد مطلوبي نخواهد داشت.

حجت الاسلام انصاري راد در پايان اين جلسه گفت: در حوزه اصناف و بازار با توجه به گستردگي موضوع متاسفانه سازمان هيچ گونه برنامه مشخصي براي اين طيف از جامعه ندارد و اين مسائل باعث مي شود ما گرفتار فعاليت هاي روزمره شويم که اين خود آفت بزرگي است.

 

يكشنبه 1 ارديبهشت 1387 - 13:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری