يكشنبه 17 فروردين 1399 - 17:35
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور معاون فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان انجام شد :

روحانيون شهرستان گرمسار گرد هم آمدند

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار از نشست روحانيون اين شهرستان با معاون فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان : حجت الاسلام عباس نژاد ضمن ارئه گزارش در خصوص وضعيت روحانيون اين شهرستان افزود : روحانيون در ايام تبليغ و طول سال براي وحدت در فعاليتهاي تبليغي بايد داراي طرح و برنامه باشند.

حجت الاسلام روحاني نژاد معاون فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان در اين جلسه مبلغان ديني را تاثيرگذارترين قشر بر افكار مردم بويژه جوانان دانست .

وي در ادامه به سخن رسول گرامي اسلام(ص) كه مي‌فرمايند: دين خداوند متعال را تنها، كسي ياري مي‌رساند كه به تمام جوانب آن احاطه داشته باشد ، اشاره كرد و افزود : با تحقيق و پژوهش در دين، مي‌توان پيام‌هاي دين را به خوبي شناخت و از سوي ديگر با تحقيق در مورد مخاطبين و فرهنگ و آداب و رسوم ، شيوه‌ها و ابزار مناسب تبليغ را به كار برد.

وي در ادامه تصريح كرد : پژوهش در مورد مخاطبين و روانشناسي مخاطب ، مهم‌ترين ركن تبليغ و رمز موفقيت مبلغ است ، مبلغ اگر مخاطب خود را نشناسد و از استعدادها و نيازهاي وي آگاهي نداشته باشد، بي‌ترديد در نيل به اهداف تبليغي خود ، ناكام خواهد ماند .

دوشنبه 19 آذر 1386 - 14:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری