سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 17:46
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي استان قم :

جامعه اي که در اوج سعادت است در سايه قرآن است

حجه الاسلام و المسلمين ايراني در مراسم اختتاميه کلاسهاي قرآني شهر قنوات گفت: قرآن و عترت دوعامل سعادت انسان هستند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي استان قم: اين جلسه به همت اداره تبليغات اسلامي شهر قنوات و همکاري ادارات فرهنگي منطقه و بخشداري مرکزي و با حضور مسئولين محلي ، مسئول دارالقرآن ، کارشناس امورادارات اداره کل تبليغات اسلامي استان قم ، روحانيون شهر و اساتيد قرآن آموزان کلاسهاي قرآني برگزار شد.

مدير کل تبليغات اسلامي استان قم طي سخنان مفصلي در خصوص قرآن اظهار داشت: جامعه اي که در اوج سعادت است در سايه قرآن است و قرآن و عترت دوعاول سعادت انسان هستند و مجري قرآن، عترت است

قرآن و عترت دوعامل سعادت انسان هستند و قرآن منشور زندگي دنيوي و اخروي انسانها است و عترت مجري، نگهبان و حافظ قرآن است. لذا ما بايد در همه عرصه ها قرآن را حاضر بدانيم و اگر بخواهيم رمضان را بشناسيم بايد با کتاب رمضان آشنا شويم و به هر ميزان که به قرآن نزديک شويم به نور نزديک شده ايم.

همچنين مدير کل استان در پايان سخنان خود ضمن تشکر و قدرداني از اداره تبليغات اسلامي قنوات و همکاري مسئولين محلي در برگزاري اين جلسه همه را به همکاري و همدلي در پيشبرد اهداف فرهنگي نظام اسلامي دعوت کرد و نيز توصيه هاي لازم را به مسئولين قرآني اداره کل تبليغات اسلامي استان قم در خصوص هرچه بهتر برگزاري کلاسهاي قرآني و داير شدن کلاسهاي تربيت مربي قرآن در قنوات ارائه نمود.

يكشنبه 22 مهر 1386 - 12:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری