دوشنبه 12 خرداد 1399 - 5:57
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

حضورسرپرست نمايندگي فرهنگي تبليغي روانسر در برنامه زنده سيماي زاگرس

سرپرست نمايندگي فرهنگي تبليغي شهرستان روانسر بنا به دعوت صدا و سيماي مرکز کرمانشاه در برنامه زنده سفره آسماني که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه استاني زاگرس پخش مي شود شرکت کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه ، حجة الاسلام علي کريم پوريان سرپرست نمايندگي فرهنگي تبليغي شهرستان روانسر در اين برنامه ضمن تبريک و تهنيت ماه خير و برکت رمضان به بينندگان با توجه به فرمايشات پيامبر اکرم (ص) در خطبه شعبانيه که در آن به فضايل ماه مبارک رمضان و وظايف مومنان در اين ماه پرداخته گفت : اگر پيامبر اعظم (ص) اين ماه را ماه خدا ناميده به اين دليل است که تمام اسباب و لوازم جهت قرب و نزديکي به ذات باريتعالي فراهم مي باشد .

کريم پوريان افزود :ماه مبارک رمضان ماه برکت ، رحمت و مغفرت است و برکت يعني ثبوت خير همراه با رشد و فزوني آن و رحمت بخشش گناه همراه با عدم عقوبت گناهان مي باشد .

سرپرست نمايندگي فرهنگي تبليغي شهرستان روانسر تصريح کرد : ماه مبارک رمضان برترين ماهها، روزهايش بهترين روزها، شبهايش بهترين شبها و ساعتها ، دقايق و لحظاتش بهترين موقع جهت عبادت و بندگي است ، پس بايد اين ماه را غنيمت شمرده و از لحظه لحظه آن جهت قرب به خداي حي سبحان استفاده نمود .

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 14:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری