دوشنبه 12 خرداد 1399 - 7:48
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

محفل انس با قرآن کريم با حضور قاريان بر جسته استان کرمانشاه در صحنه

به مناسبت ماه مبارک رمضان وليالي قدر محفل انس با قرآن کريم با حضور قاريان بر جسته استان کرمانشاه در شهرستان صحنه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه ، در اين مراسم که امام جمعه ، فرماندار و ساير اقشار مردم شهرستان صحنه حضور داشتند ، حجة الاسلام امين صادقي رئيس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان در سخناني به تبيين جايگاه و منزلت قرآن کريم در نزد خداوند متعال پرداخته و تاکيد کرد: بايد با تمسک به قرآن مجيد و اهل بيت ( ع) راه سعادت را براي مسلمانان و بشريت هموار کرد .

صادقي سپس به ارائه گزارشي از چگونگي برگزاري محافل انس با قرآن کريم توسط اداره تبليغات اسلامي شهرستان صحنه پرداخته و ياد آور شد : بايد بيش از پيش ارزشها و معارف قراني را در سطح جامعه و بويژه بين جوانان و نوجوانان گسترش داد .

وي در ادامه گفت: اداره تبليغات اسلامي شهرستان صحنه آماده همکاري با اقشار مختلف مردم ، مراکز فرهنگي و مذهبي جهت بسط و ترويج احکام ، معارف اسلامي و قرآني در اين شهرستان بوده و با جديت اين مهم را دنبال خواهد نمود .

در ادامه اين محفل نوراني قاريان قرآن کريم در فضاي روحاني و معنوي به تلاوت آيات قرآن مجيد و اجراي برنامه تواشيح و مداحي به مناسبت شهادت حضرت علي (ع) پرداختند .

گفتني است در پايان اين مراسم که در مسجد امام حسين ( ع) شهر صحنه برگزار گرديد تعداد زيادي ازحاضران در جلسه با امضاء نامه اي ضمن تشکر از برگزاري با شکوه اين مراسم خواستار ادامه محافل انس با قرآن کريم در اين شهرستان شدند .

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 14:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری