جمعه 9 خرداد 1399 - 5:19
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان صحنه:

روحانيون مستقر صحنه به 6 نفر افزايش مي يابد

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان صحنه گفت: در راستاي بسط و گسترش آموزه هاي اصيل اسلامي و اهتمام به امر مقدس تبليغ دين به زودي روحانيون مستقر شهرستان صحنه به 6 نفر افزايش مي يابد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کرمانشاه ، حجة الاسلام امين صادقي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان صحنه در گفتگويي ضمن بيان مطلب فوق افزود:هم اکنون در روستاهاي اين شهرستان 4 نفر روحاني مستقر وجود دارد که در نظر داريم بعد از پايان ماه مبارک رمضان 2 روحاني ديگر را در روستاهاي صحنه مستقر کنيم.

وي تصريح کرد: اميد واريم با جذب و گزينش طلاب مايل به فعاليت در روستاها تعداد روحانيون مستقر اين شهرستان افزايش يافته تا بتوانيم بيش از پيش کمبودهاي فرهنگي و تبليغي منطقه را برطرف کنيم .

صادقي با اشاره به رسالت خطير و مهم روحانيت آگاه و متعهد ياد آور شد : روحانيت همواره در مقاطع حساس تاريخ اين کشور در کنار اسلام و ملت مسلمان ايران بوده اند و ما وظيفه داريم زمينه هاي حضور آنان در مناطق مختلف فراهم کنيم.

صادقي تاکيد کرد : حضور علماي ديني در ميان مردم بويژه بين جوانان و نوجوانان از يک سو باعث نزديکي بيش از پيش روحانيون و آحاد مختلف مردم شده و از طرفي توطئه هاي دشمنان اسلام و انقلاب را خنثي خواهند نمود .

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 14:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری