جمعه 9 خرداد 1399 - 5:3
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه ي شوراي روحانيت در خرمدره برگزار شد

جلسه شوراي روحانيت شهرستان خرمدره با حضور امام جمعه ، فرماندار و سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي شهرستان خرمدره در محل دفتر امام جمعه ي خرمدره برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره ي کل تبليغات اسلامي استان زنجان : در جلسه شوراي روحانيت شهرستان خرمدره امام جمعه ي خرمدره طي سخناني گفت : بايد از فرصتي که بواسطه ي ماه مبارک رمضان در اختيار شما روحانيون محترم است حداکثر استفاده را بعمل بياوريد و مردم را با مسايل شرعي و علوم قرآني آشناتر کنيم . چرا که مردم واقعاً تشنه ي بيان مسايل شرعي هستند .

حجت الاسلام و المسلمين مرتضوي راد در ادامه افزود : اميدواريم با هماهنگي سرپرست جديد نمايندگي تبليغات اسلامي خرمدره گامهاي مؤثري در ساماندهي امور ديني مساجد برداشته شود .

در ادامه ي اين جلسه سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي شهرستان خرمدره طي سخناني گفت : نقش امام جمعه در منطقه نقش هدايت و نقش پدرانه براي احاد جامعه بويزه روحانيت است و اميد است با سعه ي صدر و حوصله اي که امام جمعه ي خرمدره دارند بعنوان عامل اتحاد همبستگي در بين اقشار مختلف جامعه باشند .

حجت الاسلام ميرزا بگي افزود : در زمينه ي ساماندهي و سازماندهي امور مساجد طرح ساماندهي در شوراي فرهنگ عمومي استان به تصويب رسيده است و اميد است در اسرع وقت ابلاغ شده و اجرايي شود و همچنين براي غنا بخشيدن به فعاليتهاي مساجد ، نيازمند برگزاري دوره هاي آموزشي متنوع براي مبلغين هستيم و در قدم اول براي نياز سنجي آموزشي نياز به ايجاد بانک اطلاعاتي دقيق براي مبلغين ، مداحان و مربيان قرآني و مسؤلين هييات مذهبي مي باشد .

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 14:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری