جمعه 9 خرداد 1399 - 5:50
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان :

عدالت بايد تبديل به فرهنگ شود

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان در مصاحبه با خبرنگار خبر گزاري ايرانا ديدگاههاي خوشرا در خوصوص دولت عدالت محور آقاي احمي نژاد بيان نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان : مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان در مصاحبه با خبرنگار خبر گزاري ايرانا گفت : تمام پيامبران و اولياي الهي که براي هدايت انسانها و اصلاح جوامع انتخاب شده اند در اولين حرکت کاري خويش عدالت را مبناي کار خود قرار دادند و در اين مسير از هيچ تلاشي دريغ ننمودند . در دين مقدس اسلام هم بر لزوم تلاش جهت احياي عدالت ، عدالت گستري و حکومت عدالت محور تاکيدات فراوان شده است .

حجه الاسلام دشتکي در ادامه افزود : در صدر اسلام حضرت علي (ع) نيز فداي عدالت و عدالت خواهي شد و در اين راه جان عزيز خويش را در راه خدا داد تا عدالت پا برجا بماند .

مدير کل تبليغات اسلامي استان در ادامه در خصوص عملکرد دولت نهم گفت : دولت نهم دولتي اصولگرا و احياگر ارزشهاي اصيل انقلابي و اسلامي است و عدالت بايد در جامعه تبديل به فرهنگ شود که در دولت نهم در اين راستا گام برمي دارند و تلاش مي نمايند .

علي دشتکي با بيان اينکه رعايت عدالت مي تواند در ساير بخش ها نيز تاثير گذار باشد گفت : تلاش هاي دولت نهم موجب خواهد شد تا بي عدالتي از جامعه رخت بربندد .

دشتکي جدي گرفتن بخش فرهنگ و فرهنگ سازي براي حل مشکلات را از جمله تلاشهاي دولت خواند و گفت : تلاش در جهت تحقق اين امر مهم عمل به توصيه هاي مؤکد مقام رهبري است . وي، اصل محور حرکت دولت نهم را کارهاي فرهنگي و فرهنگسازي دانست و افزود : بر اساس شعار ، بيان و عملکرد دولت نهم هر حرکتي که مي خواهد انجام شود بايد منتهي به فرهنگ عمومي و فرهنگسازي شود

حجت الاسلام دشتکي ، بخش فرهنگي را بسيار مهم دانست و توجه بيشتر به آن را مورد تاکيد قرار داد و افزود : کم توجهي به اين بخش ، ظلم به همه ي مجموعه است و در گذشته به اين بخش کم توجهي شده و بيان مقام معظم رهبري نيز که از دولت نهم خواستند فرهنگ را از مظلوميت در بياورند مويد اين امر است .

وي گفت : اداره ي کل تبليغات اسلامي استان زنجان به عنوان متولي بخش فرهنگي ، بويژه فرهنگي ديني و مذهبي در اين استان ، اين آمادگي و ظرفيت را دارد که دولت را در پياده نمودن برنامه هاي پيش رو که مقدمه ي و زير ساخت آن کار فرهنگي است ياري دهد و با تمام توان ظرفيت و وجود ، در خدمت دولت باشد .

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان ، با بيان اينکه خدمتگزاري به مردم و جامعه يکي از وظايف اساسي دولت و مسؤولان و هدف نظام است افزود : خدمت در نظام جمهوري اسلامي و حکومت اسلامي ، عبادت محسوب مي شود و شعار و جهت گيري هاي دولت نهم نيز در راستاي اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي قرار داد .

وي پايبندي به ارزشها ، ايجاد اميد در دلها ، پرکاري ، تلاش و شجاعت را از جمله خصايص دولت نهم برشمرد و گفت : مردم نيز شاکر نعمات و دستاوردهاي اين دولت که ثمره ي انقلاب است ، هستند و دولتمردان را در اجراي و طي اين مسير دشوار همياري و همراهي خواهند کرد .

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 14:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری