سه‌شنبه 13 خرداد 1399 - 12:41
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه ي شوراي هييات مذهبي شهرستان خرمدره

همزمان با هفته ي دفاع مقدس ، اولين جلسه ي سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي شهرستان خرمدره با اعضاي شوراي هييات مذهبي اين شهرستان در محل دفتر اين شورا تشکيل گرديد .

به گزارش روابط عمومي اداره ي کل تبليغات اسلامي استان زنجان : در اين جلسه سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي هدف از تشکيل جلسه را آشنايي با اعضاي شورا و نيز برنامه ريزي براي تقسيم وظايف اعضا در زمينه ي نظارت بر فعاليتهاي شوراي هييات مذهبي شهرستان اعلام کرد .

حجه الاسلام علي ميرزا بگي در بخشي از سخنان خود با بيان اهميت والاي اطلاع رساني در عصر حاضر اشاره کرده و گفت: به روز کردن فعاليتهاي فرهنگي در سطح هييات مذهبي و ايجاد کارکردهاي آموزشي در بين تشکلهاي ديني از جمله سياستهاي راهبردي سازمان تبليغات اسلامي است تا بحول و قوه ي الهي بتوانيم هجمه هاي فرهنگي بيگانگان را از حوزه ي فکري و اعتقادي کودکان و نوجوانان و جوانان دفع نماييم و در اين راستا ايجاد سيستم نظارتي شورا و تقسيم کار مناسب امري حياتي است و اميدواريم با توکل به خداوند متعال و بهره مندي از برکات ماه مبارک رمضان در اين راه قدمهاي موثري برداريم .

 د ر ادامه اين جلسه پس از بحث و بر رسي مقرر گرديد هر يک از اعضاي شورا مسؤوليت نظارت بر تعدادي از هييات مذهبي شهرستان را بصورت ويژه عهده دار باشند .

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 14:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری