جمعه 9 خرداد 1399 - 5:47
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

دعوت سازمان تبليغات اسلامي از مردم شريف ايران براي حضور پرشور در راهپيمايي روز قدس

در آستانه روز جهاني قدس و به منظور اعلام انزجار جهان اسلام از جنايات اسرائيل غاصب و تضييع حقوق ملت مظلوم فلسطين، سازمان تبليغات اسلامي با صدور اطلاعيه‌اي از عموم ملت شريف و حق‌طلب ايران اسلامي جهت شرکت گسترده و چشمگير در راهپيمايي روز جهاني قدس که جمعه اين هفته‌ 13/7/86 همزمان در سراسر کشور برگزار مي‌گردد دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي در اطلاعيه مذكور آمده است: فلسطين سرزمين پاك و مقدس پيامبران الهي و ملت بي‌پناهش همه‌روزه شاهد تجاوز و تعدي جنايتكاران رژيم غاصب اسرائيل است؛ لكن مقاومت ملت آزاده فلسطين، اشغالگران را به ستوه آورده و سردمداران و حاميانش را به استيصال كشانده است. حماسه‌آفرينان دلاور فلسطيني در پرتو مشعلي كه خميني كبير(ره) فراراهشان نهاده است، هيچ‌گاه اجازه نخواهند داد نور اميد به نجات فلسطين در دل‌هاي آزادگان و مسلمانان جهان خاموش گردد. اقدامات وحشيانه رژيم سفاك اسرائيل نه تنها خللي در عزم و اراده ملت فلسطين به وجود نياورده است بلكه اين تحركات موجب رسوايي بين‌المللي اسرائيل و بيداري و اتحاد بيشتر مسلمانان جهان شده و خشم و نفرت را براي رژيم غاصب صهيونيستي و حاميان او در پي داشته است.

روز جهاني قدس، روز اتحاد جهان اسلام در مقابل استكبار جهاني و صهيونيسم است، اتحاد و همدلي مسلمين در جهت حمايت و پشتيباني از ملت مسلمان و مظلوم فلسطين و اعلام انزجار از دولت غاصب اسرائيل، خط بطلاني بر تجاوزات صهيونيست‌ها بوده و همانگونه كه امام راحل پيش‌بيني نموده است اسرائيل جنايتكار را از صفحه روزگار محو خواهد نمود.

سازمان تبليغات اسلامي ضمن گراميداشت روز جهاني قدس، از عموم مردم روزه‌دار و خداجوي ايران اسلامي دعوت مي‌كند تا با حضور گسترده در راهپيمايي روز جمعه 13/7/86  انزجار و تنفر خود را از صهيونيسم جنايتكار و اسرائيل غاصب و همچنين حمايتشان را از انتفاضه مردم ستمديده فلسطين اعلام نمايند و شعار نابودي دست فتنه را كه از آستين رژيم اشغالگر اسرائيل بيرون آمده است به گوش آزادگان جهان برسانند.

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 13:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری