دوشنبه 12 خرداد 1399 - 6:42
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست تبليغات اسلامي ارسنجان فارس:

روز قدس اتحاد مسلمانان جهان را افزايش مي دهد

سرپرست تبليغات اسلامي شهرستان ارسنجان فارس گفت: روز قدس نور اميد و پيروزي را در دل تمام فلسطيني ها زنده و اتحاد مسلمانان جهان را در محکوم کردن جنايات رژيم صهيونيستي بيشتر مي کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان فارس، حجت الاسلام علي اصغر

آشوري در جلسه برنامه ريزي مراسم راهپيمايي روز قدس در شهرستان ارسنجان فارس افزود: روز قدس از طرف بنيانگذار انقلاب اسلامي به عنوان روز تجلي و مظهر مقاومتها و شجاعت هاي مردم فلسطين نام گرفت و با توجه به پيروزي حزب الله لبنان در جنگ با رژيم صهيونيستي ثابت شد که اين رژيم قدرتي پوشالي بوده که در سايه تبليغات غرب خود را قدرتمند مي داند.

وي خاطر نشان کرد: مسلمانان جهان بايد بدانند با توجه به تعلق قدس به همه مسلمين جهان، آنان بايد تا آزادي کامل قدس شريف و در سرزمين اشغالي فلسطين حمايت خود را از مردم مظلوم اين سرزمين ادامه دهند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام ابراهيم احمدي امام جمعه ارسنجان فارس نيز گفت: مردم ايران همه ساله پيرو فرمان تاريخي امام خميني (ره) در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس شرکت مي کنند.

وي ادامه داد: مسلمانان ايران و جهان ضمن شرکت در اين راهپيماي انزجار و خشم خود را از تشکيل رژيم صهيونيستي کشتار مردم مظلوم فلسطين بدست اين رژيم غاصب اعلام کرده و امروزه نيز مي بينيم که ملتهاي بيدار، به جنابات رژيم صهيونيستي پي برده که اين امر ايستادگي و مقاومت فلسطين و لبنان را در قبال تهاجمات اشغالگران دو چندان کرده است.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان ارسنجان فارس نيز پيام تاريخي امام خميني (ره) در برگزاري راهپيمايي روز جهاني قدس را يک نعمت الهي خواند و خواستار همکاري تمام ادارت و نهادها در برگزاري هر چه با شکوه تر راهپيمايي روز قدس شد.

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 11:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری