سه‌شنبه 13 خرداد 1399 - 12:35
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

پيام روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي به مناسبت ليالي قدر و شهادت مولاي متقيان(ع)

در آستانه بيست و يكم رمضان سال 1428 هجري قمري، سالروز شهادت مولاي متقيان حضرت اميرالمؤمنين علي‌ ابن ابي‌طالب عليه‌السلام و در موسم شب‌هاي نوراني قدر، سازمان تبليغات اسلامي با صدور پيامي شهادت آن امام همام را به عموم مردم روزه‌دار ميهن اسلامي تسليت گفت و توفيق درك فيض شب‌هاي قدر را براي اين ملت شريف و خداجو مسئلت كرد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين پيام آمده است: ماه مبارك رمضان سال 1428 هجري قمري آرام آرام به پايان خود نزديك مي‌شود و آنانكه از خوان پرنعمت ضيافت‌الله بهره بر‌مي‌گيرند اكنون سرتاپايشان را شور و شوق برخورداري از اين اكرام و فضل الهي فرا گرفته است؛ به‌ويژه آنكه در دهه سوم اين ماه پربركت، ليالي گرانقدر و پرفيض قدر نيز قرار گرفته است. ليله‌القدر شبي است كه به فرموده قرآن كريم از هزار ماه بهتر است و فرشتگان الهي آن شب را تا سپيده‌دمان بر زمين نازل مي‌شوند و مقدرات بندگان خدا بر آنان عرضه مي‌كنند.

معنويتي كه بر اين ماه حاكم است، در ايام شهادت جانسوز مولاي متقيان حضرت اميرالمومنين علي ابن ابي‌طالب عليه‌السلام با حزن و اندوهي جانكاه همراه مي‌شود و قلوب تشنگان عدالت و فضيلت در روز بيست و يكم ماه شريف رمضان مالامال از غمي بزرگ در سوگ اسوه عدل و راستي است. چرا كه خلأ آن يگانه دوران، هنوز كه هنوز است بزرگ‌ترين فقدان بشر امروز نيز محسوب مي‌شود.

سازمان تبليغات اسلامي ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوي ايران اسلامي، توفيق درك فيوضات بيكران شب‌هاي قدر را از خداوند تبارك و تعالي براي اين ملت مسئلت دارد و سالروز مصيبت شهادت امام اول شيعيان و پيشواي عدالت‌خواهان جهان حضرت علي عليه‌السلام را به محضر امام عصر عجل‌الله تعالي فرجه الشريف، مقام معظم رهبري و ملت حقيقت‌جوي ميهن پاكمان تسليت و تعزيت مي‌گويد.

سه‌شنبه 10 مهر 1386 - 9:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری