شنبه 10 خرداد 1399 - 14:19
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم بزرگداشت آيت الله فاضل لنکراني در بيرجند

با همکاري سازمان تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، مراسم بزرگداشت آيت الله فاضل لنکراني در مصلي شهرستان بيرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي خراسان جنوبي: حجت الاسلام عليرضا اسلاميان در مراسم گراميداشت آيت الله فاضل لنکراني در بيرجند اظهار داشت: براي درک نقش بالاي مرجعيت همين بس که امروز دشمنان مي خواهند با توطئه هاي مختلف مسلمانان را از مرجعيت دور کنند.

وي افزود: اما مردم ما نيز به اهداف دشمنان اسلام پي برده اند و حضور پرشور مردم در مراسم ارتحال آيت الله فاضل لنکراني و ديگر مراجع عظام تقليد گواه اين ادعا است.

وي با بيان اين که امروز استکبار جهاني به دقت مجالس عزاداري اهل بيت (ع ) در کشورهاي اسلامي به ويژه ايران را پيگيري مي کند، خاطرنشان کرد : متاسفانه عده اي امروز نا آگاهانه در مرثيه خواني ها اشعاري را به کار مي برند که کاملا شرک است.

 در ادامه امام جمعه بيرجند و استاندار نيز به سخنراني پرداخته و رحلت آيت الله فاضل لنکراني را ثلمه اي بزرگ براي جهان اسلام خواندند.

 در اين مراسم که از سوي سوي استانداري خراسان جنوبي،سازمان تبليغات اسلامي و دفتر امام جمعه بيرجند،جامعه روحانيت بيرجند،فرمانداري بيرجند،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي،اداره کل اوقاف و امور خيريه،حوزه علميه رضويه و مدرسه علميه خواهران برگزار شد مسئولان استاني، روحانيت،دانشجويان و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

شنبه 9 تير 1386 - 15:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری