پنجشنبه 26 تير 1399 - 21:28
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور اساتيد صاحب نام کشور در چهارمين روز از دوره تربيت مدرس

کلاس هاي روز سه شنبه ، با حضور مسعود وکيل ، مؤلف کتاب هاي 9 جلدي مفاهيم قرآن کريم و حسن تفکري ، مديرکل نظارت بر چاپ و نشر قرآن کريم سازمان دارالقرآن کشور ، در چهارمين روز از برگزاري دوره اداره شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران: در چهارمين روز از برگزاري دوره ، 4 کلاس روش قرائت به شيوه مصحف المعلم ، از ساعت 8:30 دقيقه صبح به صورت همزمان و تدريس مفاهيم جلد پنجم و رسم الضبط قرآن کريم تشکيل شد .

در کلاس مفاهيم رفع اشکال و شيوه تدريس لغات و کلمات توسط مسعود وکيل در 2 کلاس مجزا براي شرکت کنندگان ، تشريح و تدريس شد .

عصر روز سه شنبه نيز ، برنامه کلاس آموزش مفاهيم 6 توسط مسعود وکيل ، براي برادران ادامه پيدا کرد و کلاس مربوط به خواهران به بعد از نماز مغرب موکول و برگزار شد و کلاس رسم الضبط ، طبق برنامه از پيش تعيين شده براي خواهران و برادران در ادامه موضوعات تعيين شده ادامه پيدا کرد .

شايان ذکر است : عصر روز سه شنبه ، با هماهنگي کميته پشتيباني ، برنامه خريد از بازار سنتي بابلسر براي خواهران پيش بيني و به مرحله اجرا درآمد .

همچنين پس از نماز مغرب نيز ، فوق برنامه تفريحي استخر شنا که براي آقايان درنظر گرفته شده بود ، رأس ساعت مقرر در يکي از استخرهاي بابلسر انجام پذيرفت .

 

دوشنبه 10 ارديبهشت 1386 - 9:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری