سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 23:52
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

دومين نشست کارشناسان و عوامل فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران

دومين جلسه کارشناسان و عوامل فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، با حضور کليه نيروهاي بخش معاونت فرهنگي ، در محل اين نهاد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران: حجةالاسلام رحمت رضوي راد ، معاونت فرهنگي اين نهاد ، ضمن خيرمقدم به مرور صورتجلسه قبلي پرداخته و گزارش هر يک از واحد ها را دريافت کرد .

معاونت فرهنگي ، پژوهشي و آموزشي ، در ادامه نسبت به برگزاري دوره هاي آموزش تخصصي ويژه مداحان و مبلغات تأکيد کرد و خواستار تسريع در هماهنگي هاي لازم و برنامه ريزي جهت اجرا شد .

رضوي راد در خصوص فعاليت هاي روحانيون مستقر گفت : با توجه به اتمام سال 85 ، گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي آنان در طول سال 85 جمع بندي و تهيه شود .

وي با اشاره به برگزاري گردهمايي ائمه جماعات و دستگاه هاي دولتي اظهار داشت : در آينده نزديک ، نسبت به برنامه ريزي و محتواي گردهمايي و ساير موارد ، اقدامات لازم صورت پذيرد .

معاون فرهنگي با توجه به تشکيل کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي استان ، نسبت به برگزاري جلسات مستمر ماهانه و فعال سازي آنان و هيئات مذهبي و مداحان در سطح استان تأکيد کرد .

سپس حسن باباپور ، کارشناس مسؤول امور اداري و مالي در خصوص وضعيت مکاتبات اداري توضيحاتي داده و با اشاره به دقت در تهيه پيش نويس مکاتبات و تعيين نوع مکاتبه نسبت به تأييد نهايي و امضاء مسؤول بخش نيز مکاتباتي بيان داشت .

باباپور با اشاره به راه اندازي اتوماسيون اداري اظهار داشت : با راه اندازي آن ، حجم مراجعات به دبيرخانه کاهش يافته و سرعت کارها نيز افزايش مي يابد .

 

دوشنبه 10 ارديبهشت 1386 - 9:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری