جمعه 24 مرداد 1399 - 7:37
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

تدوين برنامه هاي معاونت فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ويژه 6 ماهه اول سال 86

معاونت فرهنگي ، پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران با توجه به روند رو به رشد فعاليت هاي فرهنگي ، اقدام به برنامه ريزي و زمانبندي برنامه هاي فرهنگي ، پژوهشي و آموزشي ويژه 6 ماهه اول سال 86 کرده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي استان مازندران: حجةالاسلام رحمةالله رضوي راد ، معاونت فرهنگي اين نهاد ، در رابطه با اهميت اين موضوع گفت : در هر مجموعه اي پيشبرد اهداف نهايي و فعاليت هاي فرهنگي به عنوان يکي از مؤثرترين عملکردها ، مستلزم برنامه ريزي و تدوين جدول برنامه اي مي باشد .

وي افزود : آنچه مورد نظر در برنامه ها بوده ، رعايت عناوين و سرفصل هاي ابلاغي فرهنگي با توجه به حجم فعاليت ها است و بر همين اساس ، برنامه ريزي شده است .

حجةالاسلام رضوي راد در پايان اظهار داشت : از جمله مواردي که در برنامه ريزي لحاظ شده ، چينش برنامه ها با توجه به تخصيص اعتبار در هر فصل با در نظر گرفتن ميزان اعتبار در هر مرحله ، دقت در ميزان حجم برنامه ها و رعايت زمان اجراي آن مي باشد ، به گونه اي که برنامه ها با حجم بيشتر و برنامه ريزي سنگين تر ، داراي زمان بيشتر و برنامه ها با حجم کمتر در فاصله زماني محدود ارائه شده است .

 

دوشنبه 10 ارديبهشت 1386 - 9:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری