جمعه 24 مرداد 1399 - 9:14
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور مدير کل سازمان تبليغات اسلامي:

گردهمايي مسئولين دفاتر شمال فارس برگزار شد

گردهمايي مسئولين دفاتر شمال فارس شامل دفاتر اقليد، آباده، بوانات، ارسنجان، ده بيد و مرودشت با حضور حجه الاسلام خوشنويس در روز گذشته به ميزباني اداره تبليغات اسلامي شهرستان مرودشت در محل باغ و مجتمع فرهنگي فدک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس: مسئولين در اين گردهمايي که از ساعت 8 صبح تا 4 عصر ادامه داشت در سه جلسه پيرامون مشکلات فرهنگي، جمع بندي مباحث مطرح شده گفتگو و نرات خود را مطرح کردند.

جلسه اول به بررسي و ارزيابي طرحهاي سال 85 و برنامه ريزي در زمينه طرحهاي اجرا شده بحث و گفتگو کردند.

حجه الاسلام خوشنويس ضمن تشريح مسائل و مشکلات سازمان تبليغات اسلامي در سال 85 به بيان علت برخي از نارسائيها در سال گذشته پرداخت.

وي مشکل اصلي به موقع اجرا نشدن طرحهاي فرهنگي سال 85 را تاخير در ارسال دستور العملهاي اجرايي از طريق مرکز دانست و گفت: ضمن اينکه سازمان مديريت و برنامه ريزي در پرداخت بودجه هاي فصل پنجم دير اقدام کرد ولي با وجود همه مشکلات سازمان تبليغات اسلامي فارس سال خوب، پر تلاش و موفقي را پشت سر گذاشت.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي فارس با بيان اينکه سازمان تبليغات اسلامي داراي ظرفيتهاي فرهنگي بسيار خوبي است گفت:  سازمان 60 طرح فرهنگي در زمينه هاي مختلف براي سال 86 آماده کرده است که قصد دارد با همکاري ادارات و نهادهاي ديگر اجرا کند.

خوشنويس ضمن تشکر از عملکرد مسئولين و پرسنل ادارات شمال استان فارس از آنان خواست با ارائه طرحهاي مفيد فرهنگي مناسب با شرايط و موقعيت شهرستان خود با همکاري ديگر ادارات به اجراي آنها بپردازند.

در دومين جلسه که با حضور حجه الاسلام بهجتي امام جمعه شهرستان مرودشت برگزار شد مسائل و مشکلات فرهنگي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

بهجتي با خير مقدم گويي به مدير کل سازمان تبليغات اسلامي و تشکر از زحمات اين سازمان، خواستار گسترش فعاليت اين سازمان و حضور روحانيون در مناطق روستايي شد و گفت: همانگونه که مستحضريد روحانيون نقش اساسي در ارتقاع فرهنگي روستاها دارند و وجود آنها در مناطق مختلف باعث مي شود عرصه براي فعاليت مخالفين محدود شود.

امام جمعه شهرستان مرودشت در پايان درخواست کرد امکانات بيشتري جهت انجام فعاليتهاي فرهنگي در اختيار سازمان مرودشت قرار گيرد.

در جلسه سوم گردهمايي اعضا به جمع بندي مباحث مطرح شده و ارائه راهکارهاي مناسب پرداختند.

يكشنبه 9 ارديبهشت 1386 - 11:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری