چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 0:8
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور معاون رئيس جمهور در شوراي اداري شهرستان کازرون فارس

شوراي اداري شهرستان کازرون فارس در سالن نصرالله مرداني اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي با حضور کليه مسئولين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس: شوراي اداري شهرستان کازرون فارس با حضور دکتر برقي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور همراه با دکتر احمدي  مشاور رئيس جمهور و رياست دانشگاه پيام نور وتني چند از مسئولين کشور و استان فارس آغاز به کار کرد.

در اين جلسه ابتدا آياتي از کلام الله مجيد تلاوت شد سپس امام جمعه ضمن خير مقدم پيرامون مسائل و مشکلات شهرستان که مهمترين آن ايجاد امنيت، اشتغال، راه و ديگر نيازهاي اساسي مردم بود سخن گفته و ضمن قدرداني از تشريف فرمايي رئيس جمهور به کازرون خواستار اجراي مسائل مطروحه شدند.

سپس صالح پور فرماندار کازرون با برشمردن پتانسيلهاي ممتاز شهرستان خواستهاي مردم را منعکس و مطرح و از مسئولين محترم مملکتي خواهان پيگيري  و تحقق آن شد.

درپايان رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي ضمن تشکر از مهمان نوازي مردم و حضور گسترده در استقبال  از رئيس جمهور به تفضيل پيرامون اهداف دولت خدمتگزار سخن گفت و اظهار داشت: خواستهاي مردم را در جلسه عصر امروز هيئت  دولت با حضور رئيس جمهور در شيراز مطرح خواهد شد.

سه‌شنبه 4 ارديبهشت 1386 - 11:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری