پنجشنبه 19 تير 1399 - 5:14
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس گروه كانونها و مراكز فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي استان آذربايجان شرقي:

استعمار بين المللي با شيوه جديد به ميدان آمده است

رئيس گروه كانونها و مراكز فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي استان آذربايجان شرقي گفت: استعمار بين المللي سعي دارد با ترفندهاي تازه بر اعتقادات و شعور ديني جوانان مسلمان بتازد و شعور ديني را تبديل به شور و شعار كند.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي استان آذربايجان شرقي: رئيس گروه كانونها و مراكز فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي در همايش مسئوولين هيئات و كانونهاي فرهنگي آذربايجان شرقي، ضمن بيان مطلب فوق افزود: گاهي برخي از مداحين در راه جذب جوانان و پررونق شدن مجالس در هيئات شعرهايي را مي خوانند كه با واقعيت فلسفه قيام عاشورا منافات دارد و با اين واقعه عظيم را به صورت نازلي به تصوير مي كشند كه در شان ائمه اطهار عليه‌السلام نيست.

غلامرضايي در جمع بيش از 150 نفر از مسئولين هيئات اعم از خواهران و برادران ادامه داد: دشمن سعي دارد جوانان را از مكتب واقعي حسيني جدا كند و آسيب هايي را نيز وارد كرده است چرا كه در برخي از هيئات گاهي قرآن و احكام قرار مي گيرند و اين وظيفه ما هياتي هاست كه نگذاريم غباري بردامن پاك حقيقت اسلام بنشيند چرا كه هدف وسيله را توجيه نمي كند.

وي ضمن بيان اهميت راه اندازي مراكز و كانونهاي فرهنگي در كنار هيات خاطرنشان كرد: براي فرهنگ سازي و آموزش قرآن، احكام و مسائل روز وجود چنين مراكزي ضروري به نظر مي رسد.

 

چهارشنبه 29 شهريور 1385 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری