جمعه 2 اسفند 1398 - 22:15
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

افتتاح هجدمين مركز اطلاع‌رساني تبيان(isp) در خراسان شمالي

مركز اطلاع‌رساني تبيان (isp) با حضور مدير كل امور مجلس و استان‌هاي سازمان تبليغات اسلامي، نماينده مردم بجنورد در مجلس شوراي اسلامي و استاندار خراسان شمالي در بجنورد گشايش يافت.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي خراسان شمالي: مدير كل امور مجلس و استان‌هاي سازمان‌تبليغات‌اسلامي در اين مراسم عنوان داشت: با افتتاح مركز آي.اس.پي در خراسان شمالي شمار اين مراكز در سازمان‌تبليغات‌اسلامي استان‌هاي كشور به 18 مورد رسيده است.

حجت الاسلام فلاح افزود: با آغاز به كار اين مركز همچنين ارتباط اينترانت داخلي سازمان با سايت‌هاي اينترنتي امكانپذير شده است.

وي اضافه كرد: هم اكنون مشتركان مركز آي.اس.پي سازمان‌تبليغات‌اسلامي خراسان شمالي قادرند با استفاده از يك دستگاه رايانه، خط تلفن و مودم خدمات اينترنتي را با كمترين هزينه دريافت نمايند.

وي تصريح كرد: با راه‌اندازي اين مركز، ارتباط همزمان 30 كاربر با سه هزار عضو به صورت همزمان با شبكه اينترنت فراهم شده است.

وي در ادامه افزود: مشتركان مي‌توانند با مرتبط شدن به مركز آي.اس.پي سازمان‌تبليغات‌اسلامي خراسان شمالي از آخرين اطلاعات و دستاوردهاي حوزه ديني در كشور و آخرين اخبار و اطلاعات قرار گرفته بر روي سايت مراجع، مطلع شوند.

مدير كل امور مجلس و استان‌هاي سازمان‌تبليغات‌اسلامي گفت: براي راه‌اندازي اين مركز در استان خراسان شمالي حدود400 ميليون ريال اعتبار هزينه شده است. و به زودي شبكه دانشگاه مجازي نيز براي دسترسي روحانيون در اين مركز تعربف خواهد شد.

در ادامه مدير كل سازمان تبليغات اسلامي خراسان شمالي نيزعنوان كرد: به علت اينكه روستاها آماج تهاجم فرهنگي است مي بايست اطلاعات تمام روحانيون بروز شود.

وي در ادامه اصريح كرد: براي مقابله با ايده‌هاي ضد ديني لازم است كه مبلغ ديني ودانشمند و روستايي و شوراي اسلامي روستاها هم كه با فرهنگ مردم سروكار دارند به اين وسيله نوين كه به همت دكتر خاموشي رئيس سازمان تبليغات اسلامي ايجاد شده است دسترسي پيدا كنند.

 

سه‌شنبه 12 ارديبهشت 1385 - 14:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری