چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 11:2
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست اعضا كميته قرآني انجمن‌هاي اسلامي و هيئات مذهبي ستاد دهه مبارك فجر

كميته قرآني ستاد دهه مبارك فجر با مسئوليت و هدايت مستقيم سازمان تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان صبح روز دوشنبه 20/10/84 در محل دفتر مركزي اين اداره كل تشكيل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان: افضلي رئيس اداره تشكل‌هاي ديني و مذهبي ضمن گراميداشت ايام دهه مبارك فجر كه امسال مصادف شده است با ايام حزن و اندوه شهادت حضرت اباعبدالله عليه‌السلام بيان كرد امسال ستاد دهه فجر با محوريت كميته قرآني و انجمن‌هاي اسلامي برنامه‌هاي خود را تنظيم و به انجام مي‌رساند.

برنامه‌هاي ويژه دهه فجر امسال از جمله انجام چراغاني و جشن‌هاي مختص اين ايام از غدير تا فجر انجام خواهد پذيرفت با عنايت به همزمان شد محرم و دهه فجر كليه برنامه‌هاي اين دهه با رنگ و بوي محرم و به سمت و سوي امر به معروف و نهي از منكر با محوريت برنامه‌هاي ناب قرآني پيش خواهد رفت.

اشرفي مسئول دارالقرآن استان در ادامه اين جلسه از نمايندگان ادارات درخواست نمود كه كليه طرح‌هاي قرآني و برنامه‌هاي ويژه‌اي را كه براي اين ايام در نظر گرفته‌اند در اولين فرصت ممكن جهت بازبيني و جمع‌بندي‌ نهايي به كميته قرآني تحويل نمايند.

وي برگزاري محافل انس با قرآن كريم، قرائت قرآن صبحگاهي به مدت 15 دقيقه در ادارات، محافل انس با قرآن ويژه خواهران، مسابقه كتبي چشمه نور قرآن كريم ويژه اين ايام مبارك را از جمله طرح‌هاي برنامه‌ريزي شده و قابل اجرا در دهه مبارك فجر اعلام كرد.

نمايندگان ادارات و ديگر شركت كنندگان در اين نشست در ادامه برنامه به ارائه طرح و نظرات خويش پرداختند.

سه‌شنبه 27 دی 1384 - 1:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری