جمعه 3 بهمن 1399 - 21:49
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست مسئولان و اعضا فعال انجمن‌هاي اسلامي سيستان و بلوچستان

دومين نشست مسئولان و اعضا فعال انجمن‌هاي اسلامي استان سيستان و بلوچستان در سالن كنفرانس سازمان امور اقتصادي و دارايي استان با دعوت اداره كل تبليغات اسلامي استان تشكيل شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: بعد از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد، آقاي ابراهيمي مسئول انجمن اسلامي و سرپرست سازمان امور اقتصادي و دارايي استان با استناد به فرمايشات امام خميني و مقام معظم رهبري ضرورت وجود فعاليت انجمن‌هاي اسلامي را در ادارات سازمان‌ها خاطرنشان نمود.

وي يكي از وظايف مهم انجمن‌هاي اسلامي را برخورد با مفاسد و اجراي امر به معروف و نهي از منكر اعلام كرد.

رمضان‌زاده مدير گروه سازماندهي و نظارت بر انجمن‌هاي اسلامي دفتر تشكل‌هاي ديني و مراكز فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي كه به منظور بررسي طرح حمايت و پشتيباني از فعاليت‌ كانون‌ها بيان داشتند، انجمن‌هاي اسلامي را تشكل‌هاي ديني و فرهنگي معرفي نمود.

ايشان محتوا دادن به فعاليت‌ها و ضرورت آسيب‌شناسي در انجمن‌هاي اسلامي را يكي از اهداف مهم تبليغات اسلامي دانست. و برنامه‌هاي در دست اقدام را آموزش مسئولان، تهيه و تدوين كتاب با بهره‌گيري از خاطرات دوران انقلاب، تهيه فيلم با انجام مصاحبه از اعضاي انجمن‌هاي اسلامي سراسر كشور و همچنين تشكيل كانون بازنشستگان انجمن‌هاي اسلامي شهرستان‌ها اعلام نمود.

در پايان اين نشست هريك از مسئولان انجمن‌هاي اسلامي مركز استان در ارتباط با برنامه‌هاي اعلام شده به اظهار نظر و ارائه پيشنهادات خود پرداختند.

شنبه 10 دی 1384 - 2:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری