يكشنبه 17 فروردين 1399 - 17:7
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

حفظ قرآن بايد با انگيزه و هدف معين باشد

برنامه تجليل از حاج وحيد غفران‌نيا، حافظ و قاري قرآن كريم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: همزمان با افتتاح كتابخانه تخصصي قرآن كريم، مراسم تجليل از حاج وحيد غفران‌نيا چهره برجسته قرآني استان با حضور حاجي شريف معاون آموزش و پژوهش و نظارت بر چاپ و نشر قرآن كريم، حجت الاسلام ديلمقاني مديركل سازمان تبليغات اسلامي استان آذربايجان شرقي، احمدي رئيس امور ديني اداره اوقاف و امور خيريه و جمعي از فعالان قرآني برگزار شد.

 در اين ديدار معاون آموزش و پژوهش سازمان تبليغات اسلامي ضمن اشاره به هدفدار نبودن حفظ قرآن در ايران و ساير كشورهاي اسلامي تصريح كرد: حفظ قرآن بايد با انگيزه و هدف مشخص باشد و كساني در اين راستا موفقند كه با انگيزه‌هاي والا شروع به حفظ كلام الهي كرده باشند.

حاجي شريف ضمن مثبت و ارزشمند ارزيابي كردن فعاليت‌هاي قرآني دارالقرآن الكريم استان بر ساماندهي برگزاري مسابقات و اجراي داوري‌هاي مناسب تاكيد كرد.

در ادامه اين ديدار، حاج وحيد غفران‌نيا از جامعه قرآني تقسيم عادلانه فرصت‌ها را براي تمامي شهرستان‌ها و افراد مستعد خواستار شد. گفتني است در پايان اين ديدار ضمن اهداي لوح تقدير و هدايايي از حاج وحيد غفران‌نيا تجليل به عمل آمد. شايان ذكر است كتابخانه تخصصي قرآن كريم دارالقرآن الكريم سازمان تبليغات اسلامي نيز با 400 عنوان كتاب قرآني و بيش از 5000 جلد كتاب افتتاح شد و تمامي علاقه‌مندان علوم قرآني مي‌توانند از اين كتابخانه استفاده نمايند.

سه‌شنبه 15 آذر 1384 - 10:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری