جمعه 17 مرداد 1399 - 16:22
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

نخستين كانون فرهنگي، تبليغي سازمان تبليغات اسلامي در بخش خزل نهاوند افتتاح شد

همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله عليها مجتمع و كانون فرهنگي، تبليغي سازمان تبليغات اسلامي در بخش خزل (فيروزان) نهاوند با حضور امام جمعه و فرماندار نهاوند، مسئولين سازمان تبليغات اسلامي استان، بخشدار خزل و جمعي از مسئولين، روحانيون و خانواده‌هاي معظم شهدا افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: در اين مراسم حجت الاسلام مغيثي امام جمعه و مهندس شاهرخي فرماندار نهاوند طي سخناني با اشاره به اهميت فعاليت‌هاي فرهنگي، ديني بر ضرورت حضور سازمان و گسترش دامنه فعاليت‌هاي آن در اقصي نقاط استان تاكيد كرد.

همچنين در اين آيين حجت الاسلام محمودي‌نژاد مديركل سازمان تبليغات اسلامي استان ضمن عرض خيرمقدم و تبريك ميلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله عليها به حاضران به رسالت سازمان در اشاعه فرهنگ و معارف اسلامي و لزوم تعميم برنامه‌ها و فعاليت‌هاي آن به كليه نقاط شهري و روستائي استان اشاره نمود و گفت در سال‌هاي اخير با توجه به درخواست مردم و حمايت و پشتيباني مسئولين سازمان تبليغات اسلامي كشور و مسئولين استان موفق به افتتاح دفاتر سازمان تبليغات اسلامي در كليه شهرستان‌هاي استان شده‌ايم و اينك در صدد راه‌اندازي نمايندگي‌هاي سازمان در كليه بخش‌ها و مراكز جمعيتي استان هستيم.

وي آغاز به كار كانون فرهنگي، تبليغي فيروزان را اولين گام در جهت توسعه دامنه فعاليت‌هاي فرهنگي در مراكز بخش‌هاي استان دانست و ابراز اميدواري كرد در آينده‌اي نزديك با مساعدت مسئولين استان شاهد احداث اين گونه مجتمع‌ها در ساير مناطق استان باشيم.

وي وظيفه اين كانون‌ها را ساماندهي و برنامه‌ريزي امور فرهنگي، تبليغي و قرآني بخش‌ها و روستاهاي تابعه در جهت سازماندهي تشكل‌هاي ديني و پاسخگويي به نيازهاي فرهنگي مردم منطقه دانست.

در پايان اين مراسم حجت الاسلام علي كاروند به عنوان سرپرست اين كانون معرفي شد.

سه‌شنبه 15 آذر 1384 - 4:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری