سه‌شنبه 19 فروردين 1399 - 21:44
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

گردهمايي مسئولين دفاتر و مسئولين امور مالي سازمان استان سيستان و بلوچستان

گردهمايي ماهيانه مسئولين دفاتر و مسئولين امور مالي سازمان استان سيستان و بلوچستان در محل سازمان تبليغات اسلامي استان با حضور مديركل سازمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: در ابتداي جلسه حجت‌الاسلام ولي‌نژاد ضمن خير مقدم به مسئولين محترم عنوان كرد:

بزرگترين سرمايه ما نيروهاي سالم و صادق سازمان هستند نه امكانات و اعتبارات وي افزودند يكي از مهمترين و با ارزشترين اصولي كه بايد رعايت شود و به آن اهميت اصل منطقي و ارزشي از آن استفاده كنيم.

وي در ادامه افزود سعي ما بر اين باشد تا از افراد ديگر اعم از حقيقي و حقوقي در اجراي برنامه‌ها و طرحهاي فرهنگي استفاده نموده و اين روند را تقويت و توسعه بدهيم. چون اجرايي شدن اين كار توسط مجمع و تشكل غيردولتي باعث شركت دادن مردم در اجراي برنامه‌هاي فرهنگي شده كه اين كار مفيد و ارزشمند بوده و علاوه بر اين در سالهاي آينده بدون انتظار از ارگانها و نهادهاي فرهنگي برنامه‌هاي فرهنگي مورد نظرشان را به انجام مي‌رسانند.

وظايفي كه سازمان تبليغات اسلامي و ديگر نهادهاي فرهنگي در اين راستا بايد انجام دهد، تخصيص اعتبار براي اجراي طرح‌ها و برنامه‌هاي فرهنگي و نظارت دقيق و كامل بر صحيح و مطلوب اجرا شدن برنامه‌هاست.

ولي‌نژاد مديركل سازمان تبليغات اسلامي استان خطاب به مسئولين دفاتر فرمودند نيازمنديهاي سازمان فراوان است ولي بعضي از نيازمنديها در اولويت قرار دارد. عزيزان مسئول سعي كنند نيازمنديهاي ضروري را در اولويت قرار داده و به مركز استان گزارش دهند تا انشاءالله نيازها مرتفع گردد.

در ادامه زاهدي مسئول اداره فرهنگي گزارشي از برنامه‌هاي فرهنگي علي‌الخصوص بحث اوقات فراغت، اردوي نخبگان، جوانه‌هاي وحدت و ... بيان داشت.

معاونت ارتباطات و تشكلهاي ديني در رابطه با كتابخانه‌هاي روستايي و كتابخالنه‌هاي حوزه دين نيز گزارشي را ارائه داد.

شنبه 12 آذر 1384 - 6:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری