دوشنبه 16 تير 1399 - 5:48
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

نمايشگاه آثار حسين خسروجردي در كرمان

به همت مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري و با همكاري حوزه هنري استان كرمان، دومين نمايشگاه آثار نقاشي حسين خسروجردي از 21 آبان ماه جاري در نگارخانه فرهنگسراي سرو كرمان برپا شده و تا 3 آذر ماه هم ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: هادي علي اكبري مدير امور استانهاي مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري ضمن اعلام اين خبر افزود: در اين نمايشگاه آثاري از خسروجردي كه مهرماه گذشته در نگارخانه سازمان صنايع دستي زاهدان به نمايش گذاشتيم ارائه خواهد شد.

علي اكبري، ادامه داد: مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري قصد دارد نمايشگاه‌هاي متعددي از آثار هنرمندان مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري را با توجه به هماهنگي‌هايي كه با مسئولان واحدهاي تجسمي حوزه‌هاي هنري استانها انجام داده‌ايم در نگارخانه‌هاي حوزه‌هاي هنري سراسر كشور به نمايش بگذاريم.

علي اكبري در ادامه از برگزاري نشست‌هايي با حضور هنرمندان صاحب اثر پيرامون آثارشان و هنرهاي تجسمي در حاشيه هر نمايشگاه خبر داد و گفت: در اين نشست‌ها صاحبان اثر با مخاطبان و هنرمندان شهرستاني ارتباط و تعامل ايجاد كرده و به پرسش‌هاي آنان در خصوص آثار به نمايش درآمده و مسائل مختلف مربوط به هنرهاي تجسمي پاسخ خواهند داد.

لازم به ذكر است كه در اين نمايشگاه، بيش از 25 اثر نقاشي از حسين خسروجردي به نمايش در خواهند آمد كه تعدادي از اين آثار همان آثار جهاني خسروجردي هستند كه سال 82 در پنجاهمين بي‌ينال جهاني "ونيز"به نمايش درآمده و جوايز اصلي اين بي‌ينال را نيز كسب كرده بود. تعدادي ديگر از اين آثار هم آثار سال‌هاي گذشته خسروجردي هستند كه قبل از پرداختن به كارهاي ديجيتال پيتينگ‌اش به آنها پرداخته بود كه تعدادي از اين آثار هم متعلق به مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري هستند.

گفتني است، علاقه‌مندان مي‌توانند روزهاي يادشده همه روزه از ساعت 9 الي 12 و 18 الي20 به نگارخانه سرو كرمان، واقع در بلوار پارادايس، فرهنگسراي سرو مراجعه كنند.

دوشنبه 23 آبان 1384 - 5:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری