شنبه 10 اسفند 1398 - 15:26
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت سازمان تبليغات اسلامي استان يزد و در ماه مبارك رمضان:

تعداد 477 نفر از روحانيون به نقاط مختلف استان يزد اعزام شدند

به مناسبت ايام تبليغي ماه مبارك رمضان از سوي اين سازمان تعداد 477 نفر از روحانيون در قالب طرح ليله‌القدر به مناطق مختلف استان يزد اعزام گرديدند.

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي: اقامه نماز جماعت و بيان احكام، تشكيل كلاس‌هاي تفسير قرآن و عقايد و نيز برگزاري مراسم در ليالي پر بركت قدر از جمله برنامه‌هاي روحانيون اعزامي مي‌باشد، ضمناً از اين تعداد روحانيون 132 نفر اعزامي از حوزه‌هاي علميه قم و مشهد و بقيه بومي مي‌باشند. اضافه مي‌شود به همين مناسبت تعداد 56 نفر از خواهران مبلغه نيز در قالب طرح مذكور به روستاهاي استان اعزام شدند.

بنا به اين گزارش تشكيل كلاس‌هاي مختلف قرآني شامل: روخواني، روانخواني، مفاهيم، تجويد، تفسير، صوت و لحن، برگزاري دوره‌هاي تربيت معلم روخواني و تجويد، برگزاري مسابقات قرائت بين جلسات قرآني، اعزام مربي، قاري و گروه‌هاي تواشيح و همخواني به مراسم و نيز حمايت و پشتيباني از جلسات قرآن از برنامه‌هاي قرآني سازمان تبليغات اسلامي استان يزد در ماه نزول كلام وحي اعلام شده است. همچنين در ماه مبارك رمضان و با هدف آشنايي عموم بويژه نوجوانان و جوانان با نقش و جايگاه مسجد دومين جشنواره كتيبه سبز همزمان با سراسر كشور بين مساجد استان يزد برگزار مي‌گردد.

يكشنبه 17 مهر 1384 - 8:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری