شنبه 10 اسفند 1398 - 15:53
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

سومين جشنواره تئاتر سوره استان لرستان با 7 نمايش

سومين جشنواره تئاتر سوره استان لرستان از 9 لغايت 11 مهرماه جاري در سالن آمفي‌تئاتر سازمان هلال احمر شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي: نعمتي‌نيا مدير حوزه هنري استان لرستان و دبير سومين جشنواره تئاتر سوره لرستان با اشاره به اين مطلب كه هنر تئاتر به خاطر ارتباط مستقيم و بي‌واسطه با مخاطب يكي از تاثير گذارترين هنرها به شمار مي‌رود، عنوان كرد: تلاش هنرمندان و كمك مسئولان مي‌تواند زمينه‌سازمان تبليغات اسلامي رونق اين هنر اصيل در بين جوانان هنرمند باشد.

وي افزود: از ميان آثار ارسال شده از سراسر استان به دفتر جشنواره، پس از انجام مراحل بازخواني و بازبيني در مجموع 7 نمايش: پلاك به كارگرداني پژمان باقري، مزرعه‌اي در شمال هيچستان به كارگرداني پژمان شاهوردي، كاسيت در زنجير به كارگرداني مهدي ابدالي، چه كسي جنگ را آغاز كرد به كارگرداني امين ابراهيمي و پرواز ساعت 25 به كارگرداني آرش طولابي از شهرستان‌هاي بروجرد، ازنا، كوهدشت و خرم‌آباد براي شركت در جشنواره انتخاب شده‌اند.

گفتني است، اين جشنواره همه ساله به همت واحد نمايش حوزه هنري استان لرستان برگزار مي‌شود و نمايش برگزيده آن به جشنواره سراسري تئاتر سوره راه مي‌يابد.

سه‌شنبه 12 مهر 1384 - 1:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری