شنبه 10 اسفند 1398 - 16:48
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

فعاليت‌هاي فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي استان مازندران

- در آستان فرارسيدن ماه مبارك رمضان و مقارن با دهه سوم ماه شعبان المعظم (دهه نكوداشت و عطر افشاني مساجد) به همت معاونت فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي استان مازندران همايش تجليل از خدمتگزاران نمونه مساجد استان در روز دوشنبه 11/7/84 در آستانه مباركه امامزاده قاسم عليه‌‌السلام بابل برگزار مي‌شود، مضافاً اين كه در اين همايش با شكوه از ائمه جماعات نماز صبح، خادمين نمونه، هيأت امنا نمونه و000 تقدير بعمل خواهد آمد.

- بازگشايي و افتتاحيه چهل و هشتمين دوره مسابقات حفظ قرآن كريم نونهالان زير 6 سال با حضور 60 نفر از اين نوگلان به همراه خانواده‌هاي آنان در سالن اجتماعات شهيد آويني برگزار شد كه در اين مراسم آقاجاني مسئول واحد خواهران استان با اشاره به برنامه‌هاي متنوع آموزشي و تفريحي به اهداف و طرح‌ها و برنامه‌هاي آتي براي قرآن آموزان اشاره‌اي نمود. شايان ذكر است اين غنچه‌هاي بوستان زندگي در هفته 3 جلسه از آموزش‌هاي مختلف حفظ سوره‌هاي كوچك از نوار اثر استاد پرهيزگار و نيز ساير برنامه‌هاي هنري به همراه خواهند برد.

- در خجسته ايام نيمه شعبان، به همت واحد خواهران سازمان تبليغات اسلامي بابل و با حضور 30 نفر از قاريان و 30 نفر از مربيان برنامه جزءخواني و ختم قرآن كريم و ادعيه‌هاي مختلف به همراه مراسم افطاردهي در سالن شهيد آويني سازمان تبليغات اسلامي بابل برگزار شد. گفتني است كليه عزيزان شركت كننده در اين روز صائم بوده‌اند.

سه‌شنبه 5 مهر 1384 - 1:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری