شنبه 10 اسفند 1398 - 15:29
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي طرح تابستانه بوستان انديشه استان مازندران

امسال 450 دانش‌آموز دختر و پسر بمدت يك هفته در قالب طرح تابستانه بوستان انديشه جوان به اردوي مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي: با توجه به تعطيلات مدارس در ايام تابستان و فراغت دانش‌آموزان و به لحاظ پر نمودن و غني‌سازي اوقات فراغت آنان، معاونت فرهنگي سازمان همانند سال‌هاي قبل اقدام به برگزاري كلاس‌هاي طرح تابستانه در سطح 18 شهرستان نموده است. طرح امسال يك طرح ويژه با نام بوستان انديشه جوان در 90 بوستان برگزار گرديده كه تعداد 2500 نفر دانش‌آموز 14 سال(فقط قبولي‌هاي سوم راهنمايي) با همكاري 70 مربي و با برگزاري 1450 جلسه درس به دو صورت كلاس‌هاي اصلي و جنبي فعاليت نموده است.

برگزاري كلاس‌ها در 16 موضوع طي سه جزوه آموزشي(جوان و اخلاق، جوان و نيازهاي اجتماعي1 و 2) و همچنين ديدار بزرگان و علما و بازديد از مراكز علمي، صنعتي، تفريحي و 000 زمينه‌اي براي نشاط و شكوفايي فكري آنان فراهم آورده است.

لازم به ذكر است برگزاري اردو مشهد مقدس با شركت 450 نفر به مدت 7 شبانه‌روز از ديگر برنامه‌هاي طرح بوده است. ماحصل طرح نيز ارائه نشريه‌اي از سوي هر بوستان انديشه به دفتر مركزي طرح بوده كه مي‌بايست مطالب گفته شده در كلاس اردو، بازديدها و000 در آن لحاظ گرديده باشد.

در پايان طرح نيز جشنواره استاني نشريات برتر برگزار گرديد كه 6 نشريه براي شركت در جشنواره كشوري معرفي و جوائزي دريافت كردند. همچنين تعداد 28 نشريه به عنوان برتر شهرستاني انتخاب و هدايايي دريافت نمودند. اين طرح به منظور پرورش افراد خلاق و افكار ديني و نيروهاي ارزشي بصورت طرح چند ساله استمرار خواهد داشت.

يكشنبه 3 مهر 1384 - 7:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری