يكشنبه 5 بهمن 1399 - 9:41
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه توديع مسئول كانون فرهنگي و تبليغي شهرستان جلفا و هادي شهر

جلسه توديع حجه الاسلام رسول يگانه مسئول كانون فرهنگي تبليغي شهرستان جلفا و هاديشهر روز پنجشنبه مورخ 23/4/84، با حضور معاون سازمان تبليغات اسلامي استان،امام جمعه و مسئولين ادارات و نهادهاي منطقه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: ابتدا بعد از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد،حجه الاسلام يگانه به حضّار و مسئولين اداره خير مقدم گفته،سپس حجه الاسلام والمسلمين انتظاري، امام جمعه جلفا، به ايراد سخن پرداخت.

ايشان از استقامت و پايداري در مقابل مشكلات و حسن همكاران يگانه با ادارات و نهادها تشكر كرد. سپس حجه الاسلام رقيمي معاون سازمان تبليغات اسلامي استان، در مورد مسائل فرهنگي و مشكلات موجود در جامعه و راهكارهاي رفع مشكلات مطالبي عنوان كرد، ضمن تشكر از امام جمعه و مسئولين ادارات نسبت به همكاري با مسئول كانون فرهنگي و خدمات يگانه تقدير و حجه الاسلام حسين ذاكري كه يكي از روحانيون طرح هجرت بلند مدت و موفق هست را بعنوان سرپرست كانون جلفا و هاديشهر، معرفي كرده و از مسئولين خواستار ادامه همكاري شد.

در خاطمه هدايايي به رسم ياد بود و تشكر از خدمات حجه الاسلام يگانه، از طرف امام جمعه و مسئولين منطقه اعطاء شد و در پايان جلسه، تحويل و تحول اثاثيه و اموال دولتي كانون، طبق مراحل قانوني انجام گرفت.

شنبه 8 مرداد 1384 - 2:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری