پنجشنبه 6 آذر 1399 - 21:10
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

كنفرانس خبري رئيس سازمان تبليغات اسلامي هرمزگان در سالروز تاسيس سازمان

سازمان تبليغات اسلامي استان در صدد است به منظور كادرسازي و تربيت نيروي انساني متخصص در مبحث علوم قرآني و معارف اسلامي، دانشكده علوم قرآن و حديث را در آينده تا سطوح كارشناسي در استان تاسيس نمايد.

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي: زندوي در اين باره افزود: با جديت اين موضوع را در دستور كار داريم چرا كه در مدارس آموزش و پرورش نيروهايي كه به تدريس در اين زمينه مشغول هستند آگاهي چنداني در زمينه معارف اسلامي و علوم قرآني ندارند.

وي اضافه كرد: تاسيس دبيرستان علوم و معارف اسلامي با همكاري خوب سازمان آموزش و پرورش استان، ما را در راه تربيت نيروي انساني آشنا به مسائل ديني ياري كرد، به طوري كه شاهد استقبال خوب جوانان استان از اين كلاس‌ها هستيم و هم اكنون بيش از 120 نفر دانش‌آموز دختر و پسر در دبيرستان علوم و معارف اسلامي هرمزگان مشغول تحصيل هستند.

رئيس سازمان در ادامه با اشاره به فعاليت‌هاي اين سازمان از تاسيس آن در سال 1360 تاكنون اظهار داشت: سازمان تبليغات اسلامي استان از سال 74 اقدام به گسترش تشكيلات خود در سطح استان نمود حال آن كه تا قبل از آن به جز در بندرعباس در هيچ‌كدام از شهرهاي استان دفتر نمايندگي نداشت.

زندوي در رابطه با طرح اوقات فراغت در سال جاري اظهار داشت: امسال براي پربار نمودن اوقات فراغت دانش‌آموزان و جوانان عزيز براي نخستين‌بار كلاس‌هاي طرح اوقات فراغت به صورت هسته‌اي برگزار مي‌گردد.

زندوي افزود: در اين طرح در هر هسته 20 نفر به كارهاي فرهنگي و عملي خواهند پرداخت و پس از تعطيلات نيز اين كلاس‌ها به صورت هفتگي ادامه خواهد داشت. رئيس سازمان هرمزگان در پايان، ايجاد مركزisp كه در حال حاضر مشغول سرويس‌دهي به كاربران اينترنتي است و همچنين استقرار دفتر خبرگزاري مهر در آينده نزديك را از ديگر فعاليت‌هاي سازمان هرمزگان نام برد.

يكشنبه 12 تير 1384 - 3:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری