جمعه 15 آذر 1398 - 1:29
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه هم‌انديشي تشكيل كانون انجمن اسلامي استان قم

جلسه هم‌انديشي تشكيل كانون انجمن اسلامي استان قم از سوي اداره تشكل‌هاي ديني سازمان تبليغات اسلامي استان قم صبح امروز با حضور رئيس سازمان تبليغات اسلامي استان در سالن اجتماعات اين سازمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان تبليغات اسلامي: حجت الاسلام والمسلمين ايراني رياست سازمان تبليغات اسلامي استان قم ضمن پيشبرد انقلاب و جنگ تحميلي اظهار داشت: امام خميني با اخلاص و تلاش و دلسوزي نسبت به اسلام و مردم و اين نظام عظيم، تحول بزرگي را در تاريخ بشريت به وجود آورد، كه امروز همه نگراني و وحشت استكبار از شكل‌گيري اسلام بر محور ولايت فقيه است و اين دكترين جديد را امام به تاريخ سياست و مديريت جهاني عرضه كرد و در عمل قدرت اين مديريت را نشان داد؛ و نشان داد كه در سخت‌ترين و بحران‌ترين ساعات تاريخ چگونه بايد مديريت كرد.

وي در ادامه افزود: ارزش‌هاي اسلامي انقلاب بايد حفظ، و به نسل و منتقل گردد و همه تلاش دشمن اين است كه اين ارزش‌ها را از ما بگيرد و فرهنگي كه مدنظر خودشان است را جايگزين اين ارزش‌ها كنند لذا ما مسئول هستيم كه فرهنگ ديني را نشر مي‌دهيم.

وي در ادامه سخنان خود خطاب به مسئولين انجمن‌هاي اسلامي گفت: شما بايد در مقاطع سرنوشت‌ساز حضور داشته باشيد و ديگران را هم به حضور دعوت نماييد.

وي با توجه به انتخاباتي كه پيش روي داريم عنوان كرد تمام رسانه‌هاي بيگانه تلاش مي‌كنند كه انتخابات يا انجام نشود و يا كمرنگ صورت گيرد، لذا وظيفه ملي، عقلي، شرعي و مكتبي ما است كه حضور فعال داشته باشيم و انشاالله مردم با حضور خودشان توطئه‌هاي دشمن را نقش بر آب مي‌كنند.

لازم به ذكر است در ادامه اين مراسم در خصوص تشكيل كانون انجمن اسلامي بحث و تبادل‌نظر به عمل آمد كه ادامه بحث به جلسه آينده موكول شد.

چهارشنبه 4 خرداد 1384 - 1:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری