يكشنبه 4 اسفند 1398
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

 

استان: هرمزگان

مسئله امامت و ولايت حضرت علي(ع) يك مسئله انتصابي و انتخابي است

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در جمع کارکنان اين اداره کل ، مسئله امامت و ولايت حضرت علي(ع) را يك مسئله انتصابي و انتخابي دانست.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در جمع کارکنان اين اداره کل ، مسئله امامت و ولايت حضرت علي(ع) را يك مسئله انتصابي و انتخابي دانست.

ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي با حضور معاون فرهنگي، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان و جمعي از کارشناسان فرهنگي اين اداره کل در بندرعباس تشکيل جلسه داد.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در جمع روحانيون و طلاب شهرستان رودان با بيان اينکه در اسلام هيچ مسأله اي کليدي تر و اساسي تر از مسئله امامت وجود ندارد بيان داشت: مسئله امامت ادامه راه نبوت است.

در مصاحبه خبري با صدا و سيماي مرکز خليج فارس عنوان شد

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در مصاحبه خبري با واحد خبر صدا و سيماي مرکز خليج فارس با اشاره به نقش برجسته هيئات مذهبي در ترويج فرهنگ اهل بيت(ع) بيان کرد: هيئات مذهبي نقشي ارزنده در ترويج و توسعه فرهنگ ديني دارند.

با حضور مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان تشکيل شد

سي و پنجمين جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي در مناسبت هاي مذهبي با حضور مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان و ديگر اعضاي اين ستاد در بندرعباس تشکيل شد.

مديرکل اديان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي در نشست با مديران تبليغات اسلامي شهرستان هاي هرمزگان بر ضرورت برنامه ريزي مناسب براي مقابله با انديشه هاي افراط گري تکفيري و سلفيت تأکيد کرد.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در نشست با مديرکل اديان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي بر لزوم تربيت نيروهاي مستعد تبليغي در مناطق اهل سنت تأکيد کرد.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان با اشاره به جايگاه دبيرستان هاي علوم و معارف اسلامي استان و قبولي صددرصد دانش آموزان در دانشگاه هاي معتبر کشور گفت: دبيرستان هاي علوم و معارف اسلامي سرآمد دبيرستان هاي استان است.

بر اساس ارزيابي به عمل آمده از دستگاه هاي فرهنگي در زمينه ترويج فرهنگ نماز در سال 91، اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان موفق به کسب رتبه برتر بين ديگر دستگاه هاي فرهنگي شد.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در گردهمايي رؤساي دفاتر تبليغات اسلامي شهرستانها در بندرعباس، سازمان تبليغات اسلامي را نهادي تأثيرگذار در جامعه کنوني معرفي کرد.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در ديدار با قائم مقام بنياد دعبل خزايي و رئيس کانون مداحان استان بر ضرورت توسعه و ترويج فرهنگ قرآن و اهل بيت(ع) براي جلوگيري از جريانات انحرافي در استان تأکيد کرد.

مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان در نشست با اعضاي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان تأکيد کرد: نهادينه شدن امر به معروف و نهي از منکر عامل از بين رفتن معضلات اجتماعي در جامعه مي شود.

 

ساير اخبار استان هرمزگان

استان
آذربايجان شرقي
آذربايجان غربي
اردبيل
اصفهان
البرز
ايلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختياري
خراسان جنوبي
خراسان رضوي
خراسان شمالي
خوزستان
زنجان
سمنان
سيستان و بلوچستان
فارس
قزوين
قم
كردستان
كرمان
كرمانشاه
كهگيلويه و بويراحمد
گلستان
گيلان
لرستان
مازندران
مركزي
هرمزگان
همدان
يزد
صفحه نخست | سازمان | آرشيو اخبار | نقشه سايت | ارتباط با ما | جستجو
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS