يكشنبه 4 اسفند 1398
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

 

استان: گيلان

غدير ظرفى است كه تمام فداكارى‌هاى رسول گرامى اسلام(ص) در آن گرد آمده

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان با تأکيد بر ضرورت شناخت جايگاه و عظمت غدير خم گفت: غدير،پيمانه و ظرفى است كه تمام فداكارى‌هاى رسول گرامى اسلام(ص) در آن گرد آمده‌است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي صومعه سرا با بيان اين که اعزام مبلغ از وظايف ذاتي سازمان تبليغات اسلامي است، گفت : در شش ماهه اول سال ۹۲ تعداد ۷۲۰ مبلغ و مبلغه در مناسبت هاي مذهبي و ملي به مساجد ، حسينيه ها و مدارس اعزام شدند.

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان با تأکيد بر ضرورت شناخت جايگاه و عظمت غدير خم گفت: غدير،پيمانه و ظرفى است كه تمام فداكارى‌هاى رسول گرامى اسلام(ص) در آن گرد آمده‌است.

کارگروه حجاب و عفاف به رياست معاون فرهنگي تبليغات اسلامي گيلان و با حضور ساير اعضاء تشکيل جلسه داد.

از سوي مهندس کيهان هاشم نيا استاندار، اداره کل تبليغات اسلامي استان گيلان به عنوان دستگاه برتر استاني معرفي شد.

گردهمايي مداحان گيلان در آستانه فرارسيدن محرم1435 هجري، با سخنراني استاد غلامرضا سازگار برگزار شد.

معاون فرهنگي ، پژوهشي و آموزشي تبليغات اسلامي گيلان با تشريح فعاليت هاي روحانيون مستقر در استان عنوان کرد : 14845 عنوان فعاليت توسط 53 روحاني مستقر در روستاهاي پر جمعيت گيلان انجام شده است.

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان با بيان اين که نشر معارف اهل بيت(عليهم السلام) ‌از وظايف ذاتي مداحان است، اظهار کرد : مداحان بايد در ترويج فرهنگ و ارزش هاي اسلامي، روحانيت را همراهي کنند.

معاون فرهنگي، پژوهشي و آموزشي تبليغات اسلامي گيلان، با اشاره به فضيلت ماه ذي‌الحجه، گفت: خداوند اين روزها را ايام معلوم و روزهاي معين معرفي مي‌ کند.

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان با اشاره به نقش مهم هيئات مذهبي در کاهش آسيب هاي اجتماعي اظهار کرد : هيئات مذهبي به عنوان بازوان قوي سازمان تبليغات اسلامي بايد در جامعه تأثير گذار باشند.

معاون فرهنگي، پژوهشي و آموزشي تبليغات اسلامي گيلان به وجود بيش از ۶۰ خانه عالم براي استقرار روحانيان در مناطق مختلف استان اشاره کرد و گفت: هم اکنون با کمبود خانه عالم در استان مواجه هستيم.

مسئول دارالقرآن تبليغات اسلامي گيلان اعلام کرد: ۵ هزار نوجوان از ابتداي امسال تاکنون در موسسات قرآني آموزش‌هاي لازم را از مربيان و اساتيد مجرب فرا گرفتند.

160 مبلغ و مبلغه در شش ماهه اول سال 92 با هدف تبليغ دين و نشر معارف اسلامي به همت اداره تبليغات اسلامي رودبار به مناطق مختلف اين شهرستان اعزام شدند.

 

ساير اخبار استان گيلان

استان
آذربايجان شرقي
آذربايجان غربي
اردبيل
اصفهان
البرز
ايلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختياري
خراسان جنوبي
خراسان رضوي
خراسان شمالي
خوزستان
زنجان
سمنان
سيستان و بلوچستان
فارس
قزوين
قم
كردستان
كرمان
كرمانشاه
كهگيلويه و بويراحمد
گلستان
گيلان
لرستان
مازندران
مركزي
هرمزگان
همدان
يزد
صفحه نخست | سازمان | آرشيو اخبار | نقشه سايت | ارتباط با ما | جستجو
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS