سه‌شنبه 17 تير 1399 - 0:32
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

گزيده‌اي از تازه‌ترين رمان «محمدرضا بايرامي» در ماهنامه «داستان» منتشر شد

 

نهمين شماره ماهنامه «داستان» با پرونده‌هايي درباره داستان‌ها و دنياي عجيب هرمان هسه و کتاب‌ها و زندگي نادر ابراهيمي به پيشخوان مطبوعات رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي به نقل از توانا، مخاطبان اين نشريه در جديدترين شماره آن خواننده گفتگوهايي با محمدعلي علومي، نويسنده رمان «ديو سپيد پاي دربند»، جلال فهيم هاشمي، مدير انتشارات روزبهان و زهرا محمدي، استاد زبان روسي دانشگاه تهران هستند.

در 116 صفحه آخرين شماره از «داستان» مطالبي راجع به استعداد داستان‌نويسي، کتاب‌هاي «خوش‌نشين» علي مؤذني و «سه گزارش کوتاه درباره نويد و نگار» مصطفي مستور، زندگي چند نويسنده فرانسوي، اقتباس از «آنا کارنينا»ي تولستوي، و همچنين بريده‌اي از رمان منتشرنشده محمدرضا بايرامي منتشر شده است.

داستان‌ها و نوشته‌هايي از محسن سليماني، الميرا دادور، سينا به‌منش، يژ پيتلاکوفسکي، وسام العصفوري، ويکتور شندروويچ، حميرا قادري و حسن ميرعابديني، نيز صفحاتي از شماره نهم اين نشريه را به خود اختصاص داده‌اند

8 کتاب پيشنهادي اين شماره از «داستان» نيز در صفحات «قفسه» معرفي شده‌اند.

شماره جديد ماهنامه «داستان» به سردبيري محمدحسين بدري از سوي بنياد ادبيات داستاني ايرانيان به قيمت 2500 تومان عرضه شده است.

 

دوشنبه 7 مرداد 1392 - 9:16


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری