سه‌شنبه 17 تير 1399 - 0:35
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

دهمين شماره «يكي بود يكي نبود» منتشر شد

 

دهمين شماره ماهنامه داستاني «يكي بود يكي نبود» با صفحاتي ويژه زنده‌ياد اميرحسين فردي، داستان‌نويس پيشكسوت انقلاب و مدير مسوول كيهان بچه ها منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، احمد عربلو سردبير ماهنامه «يكي بود يكي نبود» در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري حوزه هنري با بيان اين كه در شماره جديد اين ماهنامه، داستان‌هايي از محمدرضا شمس، فاطمه قنبريان، صبا سينايي، محمدرضا عارفي، جميله فراهاني، عزت‌اله الوندي و فاطيما احمدي براي كودكان به چاپ رسيده است، گفت: جلد اين شماره مجله را به مرحوم اميرحسين فردي اختصاص داديم و همچنين مطلبي از محمد ناصري و خودم درباره اين نويسنده انقلاب به چاپ رسانديم.

 وي افزود: در شماره هاي آينده مجله تصميم داريم داستان هاي منتشر نشده مرحوم فردي را در بخش نوجوانان منتشر كنيم ، چرا كه ايشان به گردن همه ما حق داشته و آثارش بايد در نشريات و ادبيات كشورمان حضور داشته باشد.

 عربلو گفت: در شماره دهم اين نشريه همچنين آثاري از مهدي كاموس، محمدرضا يوسفي، نادر فاضلي، كتايون كيايي، محمد ناصري، مهناز ميرشكار و حميرا عمراني را در بخش نوجوانان مي‌خوانند.

 گفتني است، دهمين شماره «يكي بود يكي نبود» ويژه ارديبهشت و خرداد ۹۲، به سردبيري احمد عربلو در ۷۲ صفحه و به قيمت دوهزار و پانصدتومان منتشر شده است.

 

سه‌شنبه 7 خرداد 1392 - 9:29


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری