سه‌شنبه 17 تير 1399 - 20:36
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

نشان منتشر شد

 

 

چهارمين شماره از ويژه نامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان نشان با محوريت نكوداشت آيت الله آقامجتبي تهراني، از سوي اين سازمان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين نشريه در ابتداي سخن مروري كوتاه بر زندگي پربار آقامجتبي تهراني داشته است كه در پاره اي از آن مي خوانيم:

«ايشان در سال 1349 به زادگاه خود بازگشت. حضرت استاد از زمان بازگشت به تهران تا پيروزي انقلاب شكوهمند امامت و ولايت در ايران ضمن اقامه جماعت در مسجد جامع بازار تدريس سطوح عالي خود را در مدارس علميه تهران آغاز كردند و تربيت و هدايت جوانان انقلابي را به دست گرفتند.  بعد از پيروز انقلاب اسلامي با توجه به سوابق درخشان و مراودات حضرت استاد با امام امت انتظار مي رفت كه ايشان يكي از مسوولين نظام اسلامي شده و گوشه اي از بار اين انقلاب را به دوش بكشند. اما بنا به فرموده خودشان ايشان با دعا به درگاه خداي متعال و توسل به حضرات معصومين خود را از قبل مسووليت هاي آشكار كنار كشيدند و با حضور در صحنه نيروساز براي انقلاب همچنان به صورت گمنام و موثر به تربيت نيروهاي جوان و كارآمد براي انقلاب اسلامي پرداختند.»

اين شماره در بخش هاي حيات طيبه، محضر استاد، نعت استاد، گفتگو، حسب حال، آثار و وداع با استاد منتشر شده است.

گفتني است، چهارمين شماره از ويژه نامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان نشان با محوريت نكوداشت آيت الله آقامجتبي تهراني، از سوي اين سازمان منتشر شد.

 

 

سه‌شنبه 22 اسفند 1391 - 11:23


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری